wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Twój film z Wesela Online
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-07-05 artMA Marcin Wiśnicki Zaproszenia ślubne
Lublin
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Twój film z Wesela Online – tego jeszcze nie było!

 

Internet wkracza w coraz więcej dziedzin życia, zakupy coraz częściej robimy przez Internet, spotykamy się ze znajomymi na portalach społecznościowych, filmy fabularne oglądamy w wypożyczalniach internetowych, pracujemy w domu dzięki Internetowi. Nadszedł czas że wkracza szybkim krokiem w uroczystości ślubne.

Prawie każda para młoda planując ślub, zamawia usługę wideofilmowania, by po weselu w każdej chwili wrócić do tych pełnych radości chwil, wkładając płytę DVD, lub coraz częściej Blu Ray do odtwarzacza, i na małym ekranie przeżywać te cudowne chwile jeszcze raz. W większości przypadków jednak, okazuje się że ta pamiątka jest nie tylko dla nas nowożeńców, ale także dla naszych gości weselnych, którzy chętnie taki film po ślubie też chcą obejrzeć, a co dopiero rodzina i bliscy którzy nie mogli dojechać z różnych przyczyn, a chcieli byśmy z nimi podzielić się tymi podniosłymi chwilami. Pojawia się problem natury logistycznej – mamy płytę z filmem, wszyscy chcą pożyczyć, proszą o kopię, dzwonią by umówić się na wspólne oglądanie… zawracają głowę, ehh, co zrobić gdy po prostu nie mamy na to czasu? Możemy oczywiście zamówić kilkadziesiąt kopii, lub samodzielnie skopiować film - co jest drogie i czasochłonne, i rozesłać pocztą - co też jest drogie i czasochłonne, a z naszym czasem świeżo po ślubie bardzo ciężko, wolimy cieszyć się sobą, i odpocząć po długich i trudnych przygotowaniach do uroczystości ślubnych…

I tutaj mamy dla Was zdecydowanie lepszą propozycję, nie wymagającą ani wielkiego wkładu finansowego, ani też tracenia czasu na kopiowanie, wysyłanie, pożyczanie, słowem - idealne rozwiązanie problemu - usługa telewesele!

Ta nowa innowacyjna usługa wychodzi wszystkim parom młodym naprzeciw. Za jedyne 199 zł, mamy możliwość udostępnienia całego filmu z wesela, i to w jakości High Definition prywatnie, bezpiecznie, tylko tym którym chcemy, za pośrednictwem serwisu w najnowocześniejszej technologii streamingu video. W jednej chwili film jest dostępny dla wszystkich tych, którym go udostępnimy.

Na czym to polega?

Ta nowoczesna technologia do tej pory była dostępna tylko telewizjom i dużym portalom internetowym - Video On Demand (VOD), teraz została przystosowana do naszych potrzeb. Za pośrednictwem naszego kamerzysty, lub samodzielnie za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na stronie serwisu, lub też wysyłając film na płycie do siedziby mamy możliwość udostępnienia naszego filmu pod prywatnym adresem internetowym. Wszyscy nasi przyjaciele, znajomi i rodzina z najodleglejszych zakątków świata mogą obejrzeć cały pełnometrażowy film z naszego wesela w jakości HD, klikając tylko na prywatny, znany tylko nam, zabezpieczony link, i nawet nie zauważą że to nie jest film odtwarzany z płyty! Wystarczy dostęp do Internetu, i już przy łączu 2 Mbit cieszymy się jakością lepszą niż z płyty DVD... czyli - High Definition! Powiecie, a co z Youtube, i podobnymi serwisami, przecież tam możemy udostępnić film za darmo… Owszem, jest za darmo, ale do 15 minut i kiepskiej jakości, nieporównywalnej z tym rozwiązaniem. Serwis sprawia nam miłą niespodziankę, nie dość że jakość jest idealna nawet na 50 calowym telewizorze podłączonym do komputera i to w jakości HD, to możemy pokazać nawet i kilka godzin materiału za jedyne 199 zł! Mało tego, film bez przeszkód odtworzymy na Iphonie, i nowoczesnych smartfonach z systemem android i to za pośrednictwem sieci komórkowej! Takiej możliwości nie dawał do tej pory żaden serwis na świecie.

Boimy się utraty prywatności? Tu Firma oferująca usługę jasno i wyraźnie uspokaja – link do filmu jest zaszyfrowany, znany tylko nam - młodożeńcom, i tylko my decydujemy komu chcemy go pokazać, a strumień video jest zabezpieczony najlepszymi znanymi obecnie metodami DRM (Digital rights management). Film z weselem możemy w każdej chwili usunąć, dodatkowo zabezpieczyć hasłem, które można w każdej chwili zmienić. Prywatność zagwarantowana na najwyższym poziomie.

A co z tymi którym nie zależy na prywatności? Zawsze pozostaje Facebook i inne portale społecznościowe gdzie możemy udostępnić link wszystkim…

Żyjemy w czasach globalizacji, coraz częściej nasi przyjaciele i rodzina mieszkają bardzo daleko poza granicami kraju. Technologie internetowe pozwalają nam być bliżej siebie, kontaktować się z bliskimi kiedy chcemy. Coraz częściej na uroczystości ślubne zjeżdżają bliscy nie tylko z drugiego końca polski – lecz z drugiego końca świata. Serwis daje nam możliwość podzielenia się z nimi naszym szczęściem w komfortowy, tani i bezpieczny sposób, w jakości na jaką te chwile zasługują. Jest to też znakomita niespodzianka dla naszych gości, którzy w ten sposób czują się przez nas dodatkowo docenieni.