wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Trendy trendy
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2019-09-13 ZESPÓŁ MUZYCZNY OSCAR Oscar to profesjonalny zespół z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez. Skład naszego zespołu tworzy czterech utalentowanych muzyków. Gdziekolwiek gramy stawiamy sobie zawsze za cel rozbawienie i roztańczenie publiczności. Zespoły weselne
Siemianowice Śląskie
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Trendy trendy

Nie da się uniknąć wrażenia, że w każdej dziedzinie podlegamy modzie. Chyba najmocniej dotyka ona właśnie kreacji, dodatków i kolorów. Warto pamiętać w całym podążaniu za trendami, że co jakiś czas wracają, a w obecnych dość eklektycznych czasach bywa, że wszystko jest modne. Każda szanująca się marka wypuszcza w związku z tym co sezon nową kolekcję, która w pewien sposób przeciera szlaki i mówi ludziom, co i jak warto w danym momencie nosić. Ten trend nie omija także dodatków. Na przykład biżuteria Swarovski od lat dyktuje warunki na tym ciekawym rynku, wytycza nowe szlaki i poszukuje coraz to bardziej zaskakujących rozwiązań.

Inspiracje inspiracje

Jesień i zima lub wiosna i lato to ulubione słowa wszystkich projektantów. To właśnie na ten czas wymyślane są produkty, które mają zrewolucjonizować ni tylko pokazy, ale przede wszystkim ulice. Inspiracji designerzy szukają wszędzie – w historii, tradycji ludowej, odległych etnograficznie kulturach czy też naturze lub osiągnięciach cywilizacji. Współcześnie, coraz częściej mieszają ze sobą różne materiały, konwencje i stylizacje. Efekty z wybiegów czasem śmieszą, czasem szokują, ale bywa, że trafiają do szaf zwykłych ludzi. Od lat prym wiedzie stylizacja casualowa, która jest odpowiedzią na wielkomiejskie życie. Łączy w sobie subtelną elegancję z wygodą sportowych stylizacji. Ma być przede wszystkim wygodnie i dość uniwersalnie. Te styl przeciwstawia się dość mocno biurowemu dress codowi obecnemu w urzędach i wielkich korporacjach, pozwala na indywidualizm i w dużej mierze zapewnia swobodę. Co najważniejsze, można podkreślić, że styl casualowy jest ponad płcią i świetnie wpisuje się w tak modne obecnie trendy gender.

pierscionek-zar3444.jpg

Dodatki dodatki

Niezależnie od tego, jaką stylizację wybieramy, to dodatki podkreślają wyjątkowość i charakter stroju. Dlatego właśnie tak dużą wagę przywiązujemy do tego, by sięgać po ciekawe rzeczy. Coraz modniejsze stają się przedmioty rękodzielnicze, które są unikatowe. Coraz częściej sięgamy po kolekcje limitowane lub też spersonalizowane. Być może w pewien sposób jest to spowodowane dużą popularnością sieciówek i uniwersalnością ciuchów. Ci wszyscy, którzy chcą się wyróżnić, szukają pięknych, wyjątkowych, ale również nieszablonowych rzeczy. Miłośnicy naturalnych rozwiązań wybierają biżuterię „hand made” z drewna, skóry, ceramiki czy szkła. Zwolennicy elegancji sięgną po kryształy czy perły i kamienie osadzone w szlachetnych metalach. A takie połączenia prezentują się ciekawie przy różnych okazjach.