wesele w górach

Szykowny Pan Młody - o czym powinien pamiętać?

Strona główna » Artykuły eksperckie » Szykowny Pan Młody - o czym powinien pamiętać?

Zegarek - męski dodatek numer jeden

Przyszły Pan Młody, który stawia na ponadczasową elegancję, nie może zapomnieć o zegarku na ręce. To absolutnie dodatek numer jeden, zastępujący mężczyźnie praktycznie całą biżuterię. Do wyboru masz wiele modeli i rodzajów, choć w eleganckich stylizacjach najlepiej sprawdzą się te klasyczne. Sprawdź ofertę na https://zegarkicentrum.pl/zegarki-michael-kors i wybierz ponadczasowe rozwiązania. Na ten wielki dzień, chcąc wyglądać bardzo elegancko, możesz postawić na zegarki z bransoletą. Są one szykowne i jednocześnie niezwykle męskie. 

Koszula ze spinkami

Koszulę musisz dobrać do garnituru, to oczywiste. Nie zapominaj jednak, że nie musi być ona banalna. Wystarczy, że wybierzesz tę z mankietami na spinki. To akcent, który natychmiast dodaje całej stylizacji niezwykle eleganckiego charakteru. Pamiętaj, aby wszelkie dodatki tworzyły spójną całość. Jeśli wybierzesz więc zegarek na złotej bransolecie, postaw na równie eleganckie spinki do mankietów. 

zegarek-154469-88.jpg

Coraz częściej w ślubnych stylizacjach męskich to właśnie spinki do mankietów przełamują nudę. Możesz bowiem wybrać np.:

  • spinki symbolizujące Twoje hobby,
  • typowo ślubne spinki z napisem czy grafiką,
  • ponadczasową elegancję, czyli klasyczne spinki w srebrnym bądź złotym kolorze.

Mucha i poszetka - must have!

Elegancki Pan Młody? Koniecznie pod muchą! To dodatek, na punkcie którego oszaleli eleganccy mężczyźni. Śmiało wybierz muchę zamiast krawata i pamiętaj, że jest to niezwykle szykowny akcent. Sprawdzi się także do ślubnych koszul z ozdobnymi wstawkami, urozmaicającymi ślubną stylizację. Do muchy i garnituru koniecznie dodaj poszetkę. To kolejny obowiązkowy dodatek tego wyjątkowego dnia. Wszelkie akcenty tego typu dopasuj do całej stylizacji i postaraj się, by całość była jak najbardziej spójna.