wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Spełnienia marzeń!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Spełnienia marzeń!

Młodej Parze życzymy zwyczajowo: szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności, a także gromadki dzieci i spełnienia marzeń. O ile na pierwsze cztery życzenia wpływ mamy raczej niewielki, o tyle to ostatnie leży w zasięgu naszych możliwości. Bowiem prezenty ślubne to właśnie potencjalne spełnione marzenia nowożeńców. Wystarczy tylko dowiedzieć się jaki prezent ślubny uraduje Młodą Parę i… możemy się czuć jak złota rybka!

Jasne wytyczne

Nie ma niczego niewłaściwego w naszym dążeniu do zidentyfikowania potrzeb i oczekiwań przyszłych małżonków. Warto więc bez skrępowania podpytać samych zainteresowanych, albo ich najbliższych (rodziców lub świadków) o sugestie dotyczące ślubnych prezentów. Być może otrzymamy klarowne wskazówki i dowiemy się np. o istnieniu prezentowej listy lub otrzymamy informację o tym, że „młodzi wolą pieniądze”. 

Co podarować?

Jeśli jednak narzeczeni nie pozostawili żadnych wytycznych – jesteśmy zdani na własną kreatywność. Prezenty na ślub mają przede wszystkim ucieszyć Młodą Parę. Możemy zatem podarować im coś, co będzie upamiętniało ten ważny dzień – np. spersonalizowane statuetki, zastawę lub puchate szlafroki. Jeżeli dobrze znamy biorącą ślub parę – kupmy (lub zróbmy!) im oryginalny niewielki mebel (np. designerski podnóżek lub pufę, małą komódkę, niebanalną szafkę na klucze). A może pobawimy się w złotą rybkę i spełnimy jakieś marzenie przyszłych małżonków? Voucher na kurs nurkowania dla dwojga lub dwudniowy pobyt w SPA to prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany! Jeżeli wciąż się wahamy – postawmy na butelkę doskonałego wina, to uniwersalny, elegancki i przyszłościowy prezent na ślub. Być może tym właśnie winem obleją pierwszą rocznicę? A skoro o rocznicy mowa…

prezent-slubny_0.jpg

Pamiętajmy o rocznicy!

Równo rok temu ksiądz lub urzędnik ogłosił nas mężem i żoną, a goście obsypali nas górą prezentów. A może to było dwa, pięć lub kilkanaście lat temu? Stare porzekadło mówi, że jeśli nie chcesz swojej zguby… lepiej pamiętaj o rocznicy ślubu! Prezent na rocznicę ślubu nie musi być krokodylem, choć mógłby robić wrażenie równie wielkie jak egzotyczne zwierzę. Unikajmy kupowania sobie skarpet i oprawiania w ekskluzywne ramki kolejnych wspólnych zdjęć, które później kurzą się na półkach lub lądują w szufladach. Podarujmy sobie nawzajem porcję wrażeń i emocji, przeżyjmy wspólnie coś nowego, spełnijmy swoje marzenia. Możemy skorzystać z Katalogu Marzeń (LINK:  http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny) i… wznieść się na wyżyny, dosłownie i w przenośni! Lot we dwoje szybowcem lub balonem to naprawdę romantyczna propozycja prezentowo – rocznicowa.