PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Przyjęcie weselne - trendy 2010
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Ślub za pasem – to jest teraz TRENDY!

Miesiące letnie obfitują w ceremonie ślubne i ślubne przyjęcia. Czym zaskoczy Nas tym razem sezon ślubny 2010? Sprawdźcie, co jest teraz na topie! A rozpoczynamy od..

..nowego wymiaru nadawanego poślubnym przyjęciom! Na topie jest teraz kameralne przyjęcie zamiast hucznego weselicha na dużą skalę – mówi Karolina Wojnicz , która jest konsultantem w jednej z Agencji Ślubnych – Można je połączyć z grillem, zabawą w ogrodzie, lub dowolnie wybranym przez Młodych miejscu – tłumaczy.

Fakt faktem, coraz więcej par decyduje o ślubie w plenerze. Z początku było to jedynie nowinką, obecnie jest coraz częściej wykorzystywane do kameralnych przyjęć w gronie najbliższych. Elegancki obiad , w połączeniu z cichą, zazwyczaj muzyką zapewnia nie tylko komfort, ale i pożądany nastrój. Gustowne dekoracje cieszą oczy, a Młodzi mają swój czas dla reszty rodziny. Na weselu to raczej niemożliwe – wyjaśnia Karolina – Nowożeńcy muszą mieć oczy dookoła głowy, ciągle ich ktoś woła, każdy podśpiewuje, wybuchają jakieś konflikty – dodaje – Nie ma czasu na to, żeby nacieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Róż i pistacja..

Obiad obiadem, menu jak menu, a dekoracje swoją drogą. Obecność dużej ilości kwiatów, białego dywanu, albo ekskluzywnych lampionów dodaje uroku i powagi. Istotny jest także kolor. W tym roku modne jest połączenie pistacji z odcieniem różu, bieli i czerni – mówi Ekspertka – Popularne są także motywy greckie, zwłaszcza w stroju Panny Młodej. Zamiast welonu wybiera się woalki, albo tradycyjne opaski. Proste, gustowne i na czasie – wyjaśnia.

Trochę ognia nie zaszkodzi..

Nie zaszkodzi i nic się nie zapali, a mowa nie tylko o wódce. Trendy są teraz pokazy pirotechniczne, lampiony życzeń i fajerwerki . Te pierwsze zazwyczaj wykonują barmani, a to oznacza tylko jedno – jest bar z kolorowymi koktajlami, które ubóstwiają głównie panie. Weselna wódka odchodzi w zapomnienie, choć zawsze znajdzie się sympatyk czystego alkoholu – zaznacza Karolina. Koktajle jednak ciekawią i zachwycają, szczególnie małych bywalców weselnych przyjęć. Dzieci na weselu to nie kłopot. Coraz częściej Młodzi zapewniają profesjonalną opiekę nad dziećmi. To po to, żeby rodzice nie martwili się o swoją pociechę i w końcu mogli się pobawić – tłumaczy Konsultantka. Z usług niań na wesele korzysta większość Agencji Ślubnych.

Jak widać na przykładach, wracamy powoli do starych tradycji. Coś, co było modne kiedyś, modne okazuje się być także i dziś. Bez względu na wybór dokonany przez przyszłych Małżonków, cel jest tylko jeden - DOBRA ZABAWA!

Karolina Wojnicz
www.wyjatkowewesele.com.pl