wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Sielska dekoracyjna błogość: naklejki ścienne dla nowożeńców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Sielska dekoracyjna błogość: naklejki ścienne dla nowożeńców

Dla nowożeńców dekorowanie pierwszego wspólnego domu to zajęcie jednocześnie radośnie ekscytujące i… zdolne wywołać zupełnie niepotrzebne napięcia. Składa się na to wiele czynników: po części to, że początek wspólnego życia, tego zupełnie nowego etapu, jest w ogóle stresujący, ale po części także i to, że wystrój wnętrz, nawet jeśli nie do końca sobie to uświadamiamy, dla wielu osób jest sprawą o naprawdę wielkim znaczeniu. Zwłaszcza jeśli chodzi o wystrój naszego własnego domu.

naklejka_eat-me.jpg

Małżeństwo to związek dwojga ludzi, ale to także związek dwóch różnych zestawów gustów, stylów i upodobań. To, co nie było problemem, w czasie dekorowania pierwszej naprawdę wspólnej przestrzeni może okazać się prawie nie do przejścia! Czy jest jakaś dekoracja, którą można wykorzystać w taki sposób, by zawsze odpowiadało to obojgu małżonkom? Owszem: to naklejki ścienne.

Dlaczego naklejki?

Dlaczego akurat naklejki, spośród tysięcy innych sposobów, na które można udekorować mieszkanie, są najlepsze? Istnieje kilka odpowiedzi na to pytanie! Po pierwsze: naklejki, w przeciwieństwie do wielu innych ozdób, mogą mieć nie tylko dowolny wzór (i to dosłownie dowolny: możecie wykorzystać nawet własne, zrobione przez siebie zdjęcie), ale także rozmiar i format. Ogromny wybór wzorów umożliwi Wam znalezienie dokładnie takiego, jaki podoba się Wam obojgu (i który najlepiej pasuje do Waszego nowego mieszkania!), natomiast możliwość personalizacji, takiej jak zmiana koloru czy formatu naklejki, powinna znacznie ułatwić dopasowanie ozdoby do już wybranych elementów aranżacji wnętrza. Co więcej, naklejki są jedną z tych dekoracji, które nie muszą być na zawsze, jeśli tego nie chcecie: w dowolnym możecie zdjąć je z powierzchni, którą zdobiły, i przenieść w inne miejsce albo wymienić na inne. Nie ma o co się kłócić! I to tym bardziej, że naklejki, jeśli chodzi o stosunek efektu, jaki można z ich pomocą osiągnąć, do ceny, są jedną z absolutnie najlepszych opcji dostępnych na rynku. 

naklejka-lazienka.jpg

Jak optymalnie wykorzystać naklejki?

Wszystko to brzmi bardzo pięknie, ale na pewno zastanawiacie się, jak w takim razie wykorzystać naklejki, aby udekorować mieszkanie. Cóż, można to zrobić na bardzo wiele sposobów: naklejką można bowiem ozdobić dosłownie każdą gładką, płaską powierzchnię. Bardzo popularne są naklejki ścienne do kuchni i innych pomieszczeń: są łatwiejsze w montażu niż obrazy (żadnych gwoździ!), a jednocześnie oferują ogromne możliwości doboru wzoru. W kuchni możecie wykorzystać je do udekorowania zarówno ściany między dolnymi a górnymi szafkami, jak i tej dziwnej przestrzeni nad meblami, z którą nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co robić, albo nawet… lodówki. To samo dotyczy każdego innego wnętrza: naklejki pozwolą Wam na kreatywność, której inne rodzaje ozdób po prostu nie dają!

Tak trwałe lub tak zmienne, jak tylko chcecie

Wielką zaletą naklejek jest to, że mogą być tak trwałe albo tak zmienne, jak tylko wymaga tego sytuacja, okoliczności lub po prostu Wasz kaprys. Wspomnieliśmy już, że w każdej chwili można je usunąć, nie uszkadzając powierzchni, którą zajmowały – ale nie powiedzieliśmy, że w przeciwnym wypadku będą trwać na swoim miejscu, nie osuwając się, nie marszcząc i nie blaknąc, przez długie lata, i to w każdym pomieszczeniu: możecie wybrać nawet naklejki ścienne do łazienki! Dzięki temu dekoracja ta może być tak trwała lub tak tymczasowa, jak tylko zechcecie. Możecie nawet zmieniać ją sezonowo, na przykład z okazji świąt! Taka dowolność pomoże Wam naprawdę przemienić nowe mieszkanie w przytulne, domowe gniazdko, w którym szybko poczujecie się zupełnie komfortowo.

naklejka_-_kuchnia.jpg

Czyszczenie? Prosta sprawa!

Ach, czyszczenie i sprzątanie, domowa zmora. Według statystyk konflikty dotyczące prac domowych są jednym z najczęstszych powodów domowych sporów, i to bez względu na staż pary! Na szczęście naklejki nie są jedną z tych dekoracji, które mogłyby komukolwiek przysporzyć dodatkowej pracy: są niemal bezobsługowe na każdym etapie. Montaż jest banalnie łatwy (to prawie jak naklejki, które wszyscy znamy z dzieciństwa, tylko w znacznie większym formacie) a czyszczenie, o ile w ogóle okaże się konieczne – bezproblemowe. Kilka ruchów wilgotną ścierką albo gąbką – i już, zabrudzenia znikają!

Więcej produktów znajdziecie na stronie : https://redro.pl/naklejki/