wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Samochód na kredyt: to się opłaca!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2019-08-06 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
2019-07-30 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Samochód na kredyt: to się opłaca!

Coraz więcej Polaków decyduje się na wzięcie kredytu samochodowego. Ta specyficzna forma finansowania zakupu nowego auta pozwala na szybkie zdobycie gotówki w banku, dając możliwości wymiany zużytego samochodu na nowy, również tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup pojazdu z własnych oszczędności. Zobacz jak otrzymać kredyt samochodowy, jakimi cechami charakteryzuje się ta forma wsparcia oraz gdzie warto szukać najlepszych kredytów na auto!

Jaki kredyt na samochód

Kredyt samochodowy pozwolił wielu polskim rodzinom wymienić przestarzałe auto na nowe lub używane, ale o znacznie lepszych parametrach. Bez tej formy wsparcia wiele osób nie mogłoby pozwolić sobie na zakup auta, zwłaszcza biorąc pod uwagę coraz wyższe ceny nowych i używanych pojazdów, a także ogromny wzrost opłat eksploatacyjnych, kosztów paliwa, ubezpieczeń i innych. Wszystko to sprawia, że pieniądze z kredytu samochodowego dla wielu stanowią jedyną szansę na zakup auta, umożliwiającego dojazd do pracy, dowóz dzieci do przedszkola, czy realizację planów osobistych.

glowne_audi-1886-kk.jpg

Kredyt samochodowy – kiedy warto?

Swoją popularność kredyty samochodowe zawdzięczają przede wszystkim niskiemu oprocentowaniu. Zwykle odsetki przy takim kredycie są znacznie niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych, które co prawda otrzymujemy na dowolny cel (w przypadku kredytu samochodowego bank ma wgląd w procedurę zakupu), ale za to musimy liczyć się z wyższym kosztem kredytowania. Odpowiedź na pytanie, czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy, czy samochodowy, zależy w dużej mierze od tego, czy:

Współwłasność banku liczy się od momentu zakupu auta do zakończenia okresu kredytowania. Mówiąc prościej: do momentu spłaty całego kredytu samochodowego, bank jest współwłaścicielem samochodu, więc nie możemy go sprzedać, ani podejmować innych decyzji odnośnie do jego przeznaczenia, wynajmu itp. dopiero po zakończeniu spłaty kredytu możliwe jest całkowite przeniesienie własności pojazdu na kredytobiorcę.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać kredytów samochodowych na atrakcyjnych warunkach i chcesz skorzystać z oferty najlepszych banków, sprawdź poszczególne parametry na porównywarce kredytów samochodowych. Aktualne zestawienie ofert, przejrzysta porównywarka finansowa i możliwość ubiegania się o kredyt samochodowy online, to tylko niektóre powody, dla jakich warto zapoznać się z rankingiem kredytów.