PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Sale weselne na Śląsku? Wybierz piękną Jurę Krakowsko-Częstochowską!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Sale weselne na Śląsku? Wybierz piękną Jurę Krakowsko-Częstochowską!

Ślub i wesele to jedyna tego rodzaju okazja i zasługuje na najpiękniejszą oprawę. Gdy poszukujecie odpowiedniej sali weselnej, nie ograniczajcie się wobec tego tylko do okolicy. Warto również zobaczyć, co czeka nieco dalej, aby urządzić niezapomnianą imprezę w zachwycającym miejscu – na pewno zapamiętacie ją wtedy na długi czas.

Jeżeli poszukujecie sali weselnej znajdującej się na Śląsku, w takim przypadku macie do dyspozycji wiele interesujących zakątków, gdzie można wyprawić wspaniałe wesele. Można wybrać się w góry do Beskidu Śląskiego, można skorzystać z ofert pięknych dworków i pałaców zajmujących się organizacją uroczystości weselnych, ale również pięknym zakątkiem do urządzenia przyjęcia będzie Jura Krakowsko-Częstochowska.

Wasze wielkie, wymarzone wesele

Za poszukiwania odpowiedniej sali weselnej warto zabrać się dość szybko – Śląsk oferuje wprawdzie wiele różnych miejsc, gdzie można urządzić niesamowitą imprezę, niemniej jednaj najlepsze z nich rezerwowane są już nawet na kilka lat do przodu w przypadku popularnych terminów. Nie można w związku z tym zwlekać, gdy zależy wam na tym, aby wasza impreza była po prostu jedyna w swoim rodzaju.

hotelfajkier.pl_wesela.jpg

Na co trzeba będzie zwrócić uwagę? Tutaj wszystko zależy od was, ponieważ sale weselne oferowane są w różnych obiektach i również różnią się pomiędzy sobą wielkości, aranżacją, świadczonymi usługami przez dom weselny czy restaurację, również okolicami, dojazdem czy możliwością skorzystania z noclegu. Musicie wobec tego wcześniej pomyśleć o tym, ilu zaprosicie gości, czy wasze wesele ma mieć jakiś konkretny temat – teraz wesela tematyczne i stylizowane są bardzo popularne, również trzeba będzie wcześniej pomyśleć o menu czy atrakcjach weselnych. Spraw do pozałatwiania jest naprawdę sporo, gdy chcecie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Jura Krakowsko-Częstochowska – bajkowa sceneria

Gdy poszukujecie takiego miejsca, gdzie będzie można urządzić wesele jak z bajki, wtedy wspomniana już Jura Krakowsko-Częstochowska zasługuje na szczególną uwagę. To tutaj można zwiedzać zachwycające Orle Gniazda, zobaczyć Pustynię Błędowską lub wyjątkowe wapienne formacje i jaskinie. To także wymarzona sceneria do plenerowej sesji fotograficznej!

Na Jurze wesele można zorganizować także w wielu obiektach, także położonych w Parku Krajobrazowym Orlich Gniazd. Na szczególną uwagę zasługują hotele, zwłaszcza gdy wasi goście mają również przyjechać tutaj z daleka. Wtedy możecie również zarezerwować dla nich noclegi, dlatego też nikt nie będzie musiał wcześniej przerywać zabawy ze względu na konieczność dojazdu do domu.

Jeżeli chcecie wyprawić niezapominane przyjęcie na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, zaprasza Hotel Fajkier Wellness & Spa posiadający wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel dla swoich gości. Na miejscu będzie czekała pięknie przystrojona sala weselna, suto zastawione stoły oraz pomocna obsługa. Jeżeli szukacie dodatkowych informacji, można znaleźć je na stronie internetowej Hotelu Fajkier pod adresem: hotelfajkier.pl.