wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Przewodnik Planowania Ślubu i Wesela dla Współczesnej Pary
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2018-12-12 Karetą z końmi do ślubu * Autem retro do ślubu Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami: - Nestor Baron. Samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. - Kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie - to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny. Samochody ślubne
Warszawa
2018-12-12 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Przeźmierowo (koło Poznania)
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Przewodnik Planowania Ślubu i Wesela dla Współczesnej Pary

“Przewodnik Planowania Ślubu i Wesela dla Współczesnej Pary” to notatnik, portfolio, kalendarz i pamiętnik. Stanie się Waszym wiernym towarzyszem przez wiele miesięcy planowania ślubu i wesela, a po latach dziennikiem, do którego będziecie wracać i wspominać miesiące, tygodnie i dni przygotowań do tego najszczęśliwszego dnia w Waszym życiu. Ale zanim złożycie przysięgę, czeka Was trochę pracy.

Planowanie tych uroczystości jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, ale może też być przytłaczające, wymagające niesamowitego wkładu pracy i detalicznego planowania. Proponuję, abyście wykorzystali ten Przewodnik z nadzieją, że pomoże on w organizacji Waszego ślubu i wesela.

Przewodnik zawiera wszystkie niezbędne elementy, które składają się na udane uroczystości. Pomoże Wam sprawnie zorganizować kalendarz wydarzeń, dokładne listy czynności i wydatków po to, aby przygotowania przebiegły bez zakłóceń. Pragnę, aby stał się on punktem centralnym, gdzie będziecie robić notatki, zapisywać pomysły i zbierać wycinki z magazynów. Będzie to Wasz nieodłączny towarzysz do dnia ślubu i wesela.

W pierwszej części Przewodnik zawiera detaliczną listę czynności, które powinniście wziąć pod uwagę przy planowaniu uroczystości, a także ramy czasowe na ich wykonanie.

Załączony jest także kosztorys niezbędny do zapłacenia wszystkich rachunków oraz kosztów ślubu i wesela. Podane są również dodatkowe pomysły do wzięcia pod uwagę.

Przewodnik pomoże też w wyborze najlepszych usług i sprzedawców, niezbędnych do zorganizowania i obsługi uroczystości. Zróbcie rozeznanie, jakie firmy i sklepy specjalistyczne znajdują się w Waszym mieście. Wykorzystajcie Internet, koneksje rodzinne, rekomendacje i artykuły w lokalnych gazetach, aby wybrać najlepsze usługi.

Mam nadzieję, że dzięki Przewodnikowi Wasza ceremonia i wesele przebiegną bez zakłóceń.

A teraz zabieramy się do planowania. “Przewodnik Planowania Ślubu i Wesela dla Współczesnej Pary” kupisz tylko na stronie: www.przewodnik-weselny.pl. Nie ma go w księgarniach.