wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Przedłużanie włosów metodą clip in - wszystko, co musisz wiedzieć
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-01-22 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji Sale weselne
Warszawa
2020-01-15 PartySystem Karol Toński DJ Wodzirej Oprawa Muzyczna i Artystyczna Wesela, Osiemnastki, Jubileusze i wszystkie inne. Dodatkowo Fotolustro, Dekoracje Światłem, Ciężki Dym, Wieża Zabaw, Namioty Bankietowe z wyposażeniem. Zespoły weselne
Więcbork
2020-01-11 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Rzeszów
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Przedłużanie włosów metodą clip in - wszystko, co musisz wiedzieć

Chcesz odmienić wygląd fryzury w szybki i spektakularny sposób? Nie musisz korzystać z kosztownych zabiegów w salonach fryzjerskich! Dzięki doczepom clip in przedłużysz włosy we własnym domu! Precyzyjnie i niedrogo!

Jeśli chcesz powierzyć przedłużenie włosów doświadczonemu styliście, za zabieg zapłacisz co najmniej 1500 zł. Nie ulega wątpliwości, że nie każda kobieta może pozwolić sobie na tak pokaźny wydatek. Jeśli Twój budżet jest bardzo napięty, nie musisz rezygnować z metamorfozy fryzury. Skutecznym sposobem na osiągnięcie znakomitego efektu przy jednoczesnej ochronie stanu konta są doczepy clip in.

Czym są doczepy clip in?

Doczepy clip in to pasma włosów umieszczone na cieniutkich taśmach z zatrzaskami. Przy pomocy zatrzasków dopina się je w odpowiednich miejscach na głowie (z tyłu głowy i nad skroniami) do wcześniej lekko natapirowanych włosów. W zależności od długości i gęstości naturalnych włosów oraz preferowanego efektu używa się z reguły od 3 do 7 taśm. Metoda clip in nie jest metodą trwałą. Doczepy możesz więc przypinać i wypinać w zależności od potrzeby, okazji lub… nastroju.

Ile trwa aplikacja doczepów clip in?

Wprawny stylista zamocuje dodatkowe kosmyki włosów w ciągu kilka minut. Nie martw się jednak! Dzięki dostępnym w Internecie filmom instruktażowym z całą pewnością dotrzymasz mu kroku. Aby połączyć dopinki z naturalnymi włosami będzie Ci potrzebny jedynie grzebień oraz gumka lub klips. Zwłaszcza na początku pomocne może okazać się również dodatkowe lusterko, które pozwoli obserwować tył głowy.

pol_pm_wlosy-naturalne-doczepiane-tape-on-40cm-kolor-60-172_4.png

Źródło:  https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Clip-In_Wlosy-doczepiane-40cm-70g-216.html

Czy doczepy clip in niszczą włosy?

Przedłużenie włosów metodą clip in nie wymaga użycia wysokiej temperatury ani agresywnych substancji chemicznych. Jest więc nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne. Wykonane z naturalnych włosów doczepy nie obciążają fryzury i nie powodują dyskomfortu.

Ile kosztują doczepy clip in?

Średniej wielkości zestaw naturalnych doczepów clip in możesz mieć już za około 250 - 400 zł. Mniejsze sety oraz te wykonane z włosów syntetycznych będą nieznacznie tańsze.Pamiętaj jednak, że syntetyki nigdy nie będą wyglądać tak dobrze, jak dopinki wykonane z naturalnych włosów.

Pielęgnacja dopinek clip in

Jeśli wybierzesz naturalne doczepy clip in, pielęgnuj je dokładnie tak samo, jak swoje naturalne włosy, kładąc szczególny nacisk na nawilżanie. Do mycia stosuj łagodny szampon bez dodatku SLS. Używaj także delikatnej odżywki i płynnego jedwabiu. Naturalne dopinki możesz farbować, prostować i kręcić lokówkę. Aby ochronić je przed przesuszeniem, sięgaj po produkty chroniące przed wysoką temperaturą.