wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Prezenty ślubne – niebanalne pomysły dla Młodych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Prezenty ślubne – niebanalne pomysły dla Młodych

Kupienie prezentu na ślub często stwarza kłopoty. Jeśli młodzi nie stworzyli listy prezentów, co jest dalej rzadką praktyką w Polsce, goście stają przed nie lada wyzwaniem. Szukają czegoś nietuzinkowego lub czegoś, co przetrwa lata i jednocześnie spodoba się obojgu młodym.

Bardzo często nie znajdują jednak niczego interesujące lub nie mają na to czasu i uciekają się do prostych rozwiązań – dają pieniądze w kopercie albo zestaw talerzy, sztućców, garnków. W rezultacie młodzi nie dostają prezentów, które zapadłyby im pamięć i sprawiły przyjemność albo mają po weselu tyle sprzętów do kuchni, że mogliby nimi obdzielić połowę bloku. Może wato pokusić się o bardziej zindywidualizowany podarek, oryginalny i kreatywny? Podpowiadamy kilka pomysłów na takie podarunki, opierając się o pomysły ze strony https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny – kopalnię prezentów, które spełniają marzenia.

Prezenty dla obojga

Jest sporo ofert ciekawych prezentów, które mogą być wykorzystane przez oboje małżonków. Najczęściej są to vouchery na różne romantyczne eskapady lub przygodowe wydarzenia. Wszystko zależy od tego, co lubią państwo młodzi. Uwielbiają próbować nowych dań czy są koneserami wina?  A może kręcą ich rzeczy z adrenaliną, w stylu sportów ekstremalnych? Zawsze marzyli o nauce tańca czy danego sportu, ale nie mieli nigdy czasu i motywacji? Lubią kulturę i są bywalcami teatrów czy oper? Dla każdego można znaleźć odpowiedni prezent.

Dla romantyków polecamy na przykład:

Dla aktywnych:

Dla odważnych:

Powyższe pomysły młodzi mogą zrealizować wspólnie, spędzając świetnie czas. Wspomnienia z takich wieczorów czy weekendów zostaną z nimi na dłużej.

mlodzi-wsrod-gosci-875578.jpg

Pomysły dla niej

Można też zdecydować się na sprawienie dwóch oddzielnych prezentów – dla panny młodej i pana młodego, w sytuacji, gdy mają różne zainteresowania i temperamenty, więc ciężko wybrać prezent zadowalający ich oboje. Dla panny młodej można kupić:

Pomysły dla niego

Panna młoda dostanie vouchery na makijaż czy pole dance, a pan młody nie może czuć się pokrzywdzony. Na szczęście jest bardzo dużo pomysłów, które ucieszą niejednego mężczyznę. Polecamy między innymi:

Ważne jest, aby pomysł na prezent ślubny był unikatowy, ale jeszcze ważniejsze by prezent był trafiony i pasował do charakteru, zainteresowań, pasji państwa młodych. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy odważą się skoczyć z bungee lub czy lubią sushi, lepiej nie ryzykujmy. Zasięgnijmy opinii bliższych znajomych czy rodziny lub zdecydujmy się na tzw. bezpieczny prezent – kwiatki i kopertę. Nie liczmy jednak wtedy, że państwo młodzi zapamiętają nasz podarek na dłużej.