wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Prezenty od nowożeńców dla rodziców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Prezenty od nowożeńców dla rodziców

Prezenty od nowożeńców dla rodziców

photo-78775558hhg66.jpg

Ślub to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka. W czasie wesela przychodzi moment na to, aby podziękować rodzicom za trud, który włożyli w wychowanie swojej pociechy, która właśnie znalazła swoją drugą połówkę. Przy takich podziękowaniach warto wręczyć prezent, który będzie pewnym symbolem tego, że dziecko zaczyna prawdziwe, dorosłe i samodzielne życie u boku kogoś równie bliskiego.

Jaki prezent dla rodziców?

Pomysłów na takie prezenty jest naprawdę wiele. Warto pomyśleć o czymś, co będzie nieulotne i zawsze będzie pozwalało na wspomnienie wspaniałych wspólnych chwil. Teraz właśnie macie szanse na to, aby kilka takich prezentów poznać.

Może coś tradycyjnego?

Jednym z prezentów, który można uznać za tradycyjny, jest zegarek. Taki prezent będzie świetną formą podziękowań. Przeglądając producentów szwajcarskich modeli, uwagę może przykuć marka, która produkuje zegarki Atlantic. Ponad stuletnie doświadczenie robi wrażenie, a do tego ogromny wybór i przystępna cena, jak na zegarki z dobrej półki zachęcają do sprezentowania takiego cudeńka. Podziękowania weselne są idealną okazję na taki podarunek.

Kosz pełen wspomnień

Im więcej lat nam przybywa, tym ważniejsze stają się dla nas wspomnienia. Z tego powodu warto ułożyć ogromny kosz wspomnień dla rodziców. Nie wymaga to zbyt dużego nakładu czasu, jednak trzeba wykazać się pomysłowością. Należy zaopatrzyć się w kosz i wypełnić go wspomnieniami. Może to być połączony album zdjęć od dzieciństwa po dorosłość obojga nowożeńców. Mogą to być maskotki, czy też zabawki z dzieciństwa, które najbardziej kojarzą się właśnie rodzicom z ich dzieckiem. Warto włożyć do tego kosza wszystko co zabierze rodziców w podróż w przeszłość.

Ramka pisemno - zdjęciowa

W poprzednim akapicie wspomniane zostało co nieco o zdjęciach, jednak teraz będzie to trochę inna forma. W tym wypadku wybieramy ogromną ramkę do zdjęć, największą, jaką uda się nam znaleźć i aranżujemy w taki sposób, by była pełna wspomnień. Zamieszczamy w niej zdjęcia, lecz między zdjęciami powinno być miejsce na pisemne wspomnienia i podziękowania. Takie połączenie słów z obrazem potrafi być bardzo wzruszające.

Wspólny prezent

Ślub to nie tylko połączenie dwóch osób, lecz także dwóch rodzin, warto więc tę szansę wykorzystać, aby nieco lepiej się poznać. Dobrym prezentem, który pomoże umocnić więzi rodzinne, będzie np. wspólny wypad weekendowy, w miejsce, gdzie można wspólnie spędzić dużo czasu i cieszyć się swoim towarzystwem. Taki wspólny wypoczynek stwarza bardzo miłą, rodzinną atmosferę.