wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Prezent ślubny w formie przeżycia
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Prezent ślubny w formie przeżycia

Często na zaproszeniach ślubnych widzimy dopisek, że narzeczeni nie chcą od gości kwiatów, win, a nawet szczęśliwych losów. Wystarczy życzyć im jeszcze więcej miłości i podarować elegancką kopertę z pieniędzmi, która momentalnie zaginie wśród innych, równie eleganckich, kopert. A czy nie chcielibyśmy, żeby nasz prezent został zapamiętany przez parę młodą? Żeby był wyjątkowy i zupełnie unikatowy? Zamiast pieniędzy, włóż do koperty… niezapomniane przeżycia! Oto propozycje, dzięki którym obdarowani na pewno zapamiętają, od kogo otrzymali niebanalny prezent ślubny!

Ekstremalne przeżycia

Prezenty o sporym stężeniu adrenaliny to nie tylko propozycja dla fanów ekstremalnych przeżyć. Jeżeli wiecie, że nowożeńcy lubią nowe wyzwania, a ich dotychczasowe życie mogłoby zostać określone mianem jednej wielkiej przygody – ekstremalny prezent przeżycie będzie dla nich idealny!

Najbardziej popularne są prezenty lotnicze. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się loty paralotniąloty motolotnią oraz loty szybowcem. To niezwykła podniebna przygoda, a widoków oglądanych z wysokości chmur naprawdę nie sposób zapomnieć! Hitem jest także lot balonem – to zdecydowanie niesamowite przeżycie, często okraszone sesją zdjęciową na pokładzie balonu. Oczywiście w ślubnej stylizacji – biała suknia i garnitur obowiązkowo!

Schodzimy na ziemię – a konkretnie na bezdroża! Jazda quadem to również oryginalny prezent w formie przeżycia. Trzeba jednak wiedzieć, czy panna młoda podejmie wyzwanie i zechce udać się na eskapadę w poszukiwaniu ogromnych pokładów endorfin. Pan młody z pewnością będzie zachwycony!

A gdyby tak wyzwać parę młodą na… pojedynek? Kłótnie i sprzeczki to nieodłączny element małżeństwa, ale może nie tak od razu po ślubie. To będzie pojedynek na kulki. Paintball to świetna zabawa i pełna emocji rozgrywka sprytu, szybkości i inteligencji. Jedyną szkodą będzie: „Szkoda, że już koniec!” po całej kolorowej przygodzie.

Rozkosze podniebienia

Po takiej ilości wrażeń można porządnie zgłodnieć! Ale zanim para młoda coś przekąsi… niech się doszkoli we wspólnym gotowaniu. Warsztaty kulinarne dla par to bardzo popularny prezent przeżycie – nie dość, że rozwojowy, to jeszcze wyzwalający mnóstwo kreatywności. A poza tym czas spędzony w towarzystwie ukochanej osoby i wspólnie przygotowanej potrawy to po prostu pełnia szczęścia dla zakochanych! Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się kurs sushi, na których można nauczyć się przygotowywać tę kultowa japońską potrawę oraz odbyć kulinarną podróż do kraju Orientu.

prezent-slubny.jpg

Pewnego rodzaju podróżą jest również degustacja wina – podróżą po smakach, zapachach i kolorach różnych zakątków świata. Taki prezent przeżycie ma kilka zalet, ale największą jest to, że podarowanie możliwości spróbowania najlepszych gatunków wina jest wykwintną alternatywą dla kupowania jednej butelki tego trunku.

Chwila relaksu

Po wszystkim trzeba trochę odpocząć. Nie tylko przygotowania do całej ceremonii są mocno absorbujące – sam dzień zaślubin i wesela bardzo angażuje i umysł, i ciało. I choć towarzyszą temu z reguły pozytywne emocje, gdy już będzie po wszystkim, odczuwa się zmęczenie. Dlatego aby zrelaksować nowożeńców, a przy okazji nieco przedłużyć radosny klimat, warto podarować odprężający prezent. Uniwersalny, a zarazem niezastąpiony w tej kwestii będzie masaż. Dla dwojga oczywiście!

Prezent ślubny może być naprawdę niezapomniany – o ile tylko wyjdziemy z upominkowych konwenansów. Powyższe przeżycia to tylko kilka propozycji – jeżeli chcecie podarować młodej parze możliwość osobistego wyboru prezentu, najlepiej podarujcie im Gift Voucher, czyli kartę podarunkowa do serwisu KatalogMarzeń.pl. W ofercie serwisu jest mnóstwo prezentów w formie przeżyć dla dwojga, spośród których z pewnością znajdą atrakcję najbardziej ich zadawalającą.