wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Prezent na wieczór panieński - co wybrać, by zaskoczyć przyszłą pannę młodą?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Prezent na wieczór panieński - co wybrać, by zaskoczyć przyszłą pannę młodą?

Wieczór panieński kojarzy się oczywiście z dobrą zabawą w gronie przyjaciółek i imprezowaniem do białego rana, które często jest doprawione różnego rodzaju wyzwaniami dla przyszłej panny młodej. Trudno się temu dziwić – w końcu, przynajmniej teoretycznie, to ostatnia okazja do tego, by mogła się wyszaleć, zanim stanie się przykładną żoną. Zastanawiasz się jak ubarwić tego typu wyjście? Szukasz idealnego prezentu? Nasz artykuł może Ci pomóc!

Degustacja win

Wieczór panieński to idealna okazja do spotkania się w gronie przyjaciółek. Wszystkie lubicie wino, a skoro jedna z Was ma niedługo wejść na nową drogę życia, to może najwyższy czas zacząć pić coś lepszego, niż tani winiacz ze sklepu na rogu? Zaproszenie na degustację win połączoną z wykładem o kulturze picia może być krokiem w dobrą stronę. Taki prezent na wieczór panieński to doskonały pomysł, gdy chcemy sprawić naszej przyjaciółce niespodziankę. Co ważniejsze – degustacja win pod okiem doświadczonego sommeliera łączy przyjemne z pożytecznym. Poza dobrą zabawą to też okazja, by nauczyć się rozpoznawać szczepy wina, dowiedzieć się jak odróżniać dobre wino od gorszego i jak je przechowywać, by wydobyć z nich pełnię smaku i zapachu. Degustacji towarzyszy poczęstunek w formie tradycyjnych włoskich przekąsek – serów, wędlin, oliwek i bruschette.

Wypad do SPA lub salonu masażu

Jeśli nie degustacja win, które szybko uderzają do głowy, to może relaksujący wypad do SPA lub salonu masażu? Stres związany ze ślubem i weselem może się negatywnie odbić na samopoczuciu panny młodej, warto więc zadbać o to, by poczuła się dobrze i mogła się odprężyć. Właśnie dlatego pomyśl o tym, by wraz z koleżankami zabrać ją na cykl zabiegów (kąpiel w kozim mleku, maseczka błotna, różne rodzaje masażu) – może właśnie tego potrzebuje, nawet jeśli sama tego nie wie lub nie będzie się chciała do tego przyznać.

folia_204550.jpg

Escape Room

Dobra zabawa może wiązać się również z wypróbowaniem jednego z licznych escape roomów. To idealny prezent na wieczór panieński, który może działać jako „przystawka” do dalszych atrakcji. Skoro jesteście zgraną paczką i znacie się od lat, to pora to wykorzystać! By wydostać się z escape roomu, należy rozwiązać szereg zagadek, ale równie ważna jest współpraca! A kto będzie lepiej ze sobą, jeśli nie najlepsze przyjaciółki?

Przejazd Party Busem

Jeśli powyższe propozycje Cię nie przekonują, bo przede wszystkim zależy Ci na szalonej imprezie, to przejazd Party Busem będzie idealnym rozwiązaniem na prezent na wieczór panieński. Na jego pokładzie będzie na Ciebie i przyjaciółki czekała głośna muzyka i darmowa butelka szampana. Jeśli dodasz do tego własną playlistę i zaopatrzysz się w ulubiony alkohol, to ten wieczór w dyskotece na kółkach może być nie zapomniany! Wybierając prezent na wieczór panieński, pamiętaj o jednym – wykaż się kreatywnością i zaskocz przyszłą pannę młodą!