wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Pożyczka na raty pomoże zorganizować wesele marzeń
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Pożyczka na raty pomoże zorganizować wesele marzeń

Organizacja wesela to wydatek nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Stroje dla państwa młodych, obrączki, fotograf, sala weselna - wydatków jest wiele, dlatego niektórzy narzeczeni i ich rodzice zbierają fundusze na organizację ślubu i przyjęcia nawet przez kilka lat. Aby szybciej zorganizować wesele marzeń, można sięgnąć po pożyczkę na ślub. Sprawdź, dlaczego pożyczka na raty to dobre rozwiązanie.

1. Pożyczka na raty to prosty sposób na sfinansowanie wesela

2. Pożyczka na wesele kosztuje mniej niż myślisz

Pożyczka na raty ułatwia organizację wesela od podstaw, a także pozwala spełnić marzenia nowożeńców, gdy zabraknie środków na ich realizację. Dzień ślubu jest wyjątkowy, dlatego nie warto oszczędzać podczas przygotowania się do wesela. Aby uniknąć rozczarowania i organizacji ślubu po kosztach, można zdecydować się na pożyczkę na raty. Jej spłata jest prosta i niedroga, a radość z udanego wesela - bezcenna.

Pożyczka na raty to prosty sposób na sfinansowanie wesela

Pożyczka na raty umożliwia szybkie sfinansowanie wydatków związanych z weselem. Jej zaciągniecie jest możliwe nawet w przypadku posiadania nieregularnych dochodów z umów cywilnoprawnych. Pożyczka na ślub jest możliwa do zaciągnięcia w kilka minut, dlatego można z niej skorzystać na kilka dni przed weselem, gdy pojawią się nieprzewidziane wcześniej wydatki. Co ważne, dzięki niej nie tylko zorganizuje się ślub marzeń, ale i przygotuje się prezenty dla młodej pary.

Z pożyczki na raty na organizację wesela może skorzystać niemalże każdy, kto złoży wniosek na stronie internetowej firmy pożyczkowej. We wniosku podaje się podstawowe dane osobowe, a także informacje dotyczące wysokości pożyczki na wesele i okresu jej spłaty. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty lub paszport, który potwierdza tożsamość pożyczkobiorcy. Niekiedy dodatkowo niezbędna jest weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu bankowego.

glowne_banquet-453799_1920.jpg

Pożyczka na wesele kosztuje mniej niż myślisz

Pożyczka na raty na organizacje wesela jest rozwiązaniem tańszym niż wydaje się wielu osobom. Zaciągniecie kredytu w banku zajmuje dużo czasu, a także wymaga przygotowania wielu dokumentów. Pożyczka pozabankowa wiąże się z kosztami sięgającymi jedynie kilkunastu złotych miesięcznie na każdy pożyczony tysiąc złotych. Co ważne, wszystkie koszty są znane pożyczkobiorcy z góry. Dzięki temu może podjąć świadomą decyzję, czy akceptuje warunki, które są mu proponowane. Koszty są przedstawiane za pomocą kalkulatora, który wylicza je automatycznie po przesunięciu suwaków z wysokością pożyczki oraz długością okresu jej spłaty.