PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Pomysły na prezent dla nowożeńców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Pomysły na prezent dla nowożeńców

Prezent dla młodej pary to odwieczny problem dla gości. Co podarować, żeby się podobało, było przydatne i nie wylądowało w szafie? Dla wszystkich, którzy nie mają ciekawych pomysłów na ślubny podarunek mamy kilka propozycji.

Podarowanie pieniędzy w ślubnym prezencie to dla wielu osób pójście na łatwiznę. Z jednej strony to prawda, ale z drugiej gotówka to jeden z najlepszych prezentów, gdyż można ją wydać na to, co jest akurat potrzebne. Warto jednak wiedzieć, że można podarować pieniądze nie tylko w kopercie, ale również w bardziej elegancki sposób. W ostatnim czasie popularne stały się karty przedpłacone. Są to karty, do których utworzone jest specjalne konto, na którym znajdują się podarowane pieniądze. Karta taka nie różni się niczym od zwyczajnej karty debetowej, tyle tylko, że można wydać pieniądze jedynie do wysokości kwoty znajdującej się na koncie dołączonym do karty. Po wykorzystaniu znajdującej się na karcie sumy staje się ona ładną pamiątką. W przypadku niektórych kart istnieje możliwość dopłacania do konta i wykorzystywania jej przez cały okres jej ważności.

indeks.jpg

Fajnym pomysłem na prezent może być też zakup kompletu zegarków. Warto zajrzeć do sklepów, gdzie sprzedawane są luksusowe zegarki światowych marek i wybrać coś odpowiedniego. Niektóre firmy oferują specjalnie zapakowane komplety zegarków „dla niej i dla niego”, w innych trzeba kupić osobno damski i męski model, niemniej jednak warto pomyśleć o takim upominku. Posiadanie dobrego zegarka znanej firmy to swoista oznaka prestiżu, toteż jest to idealny prezent dla eleganckiej młodej pary.

indeksww.jpg

Jeśli nie chcemy w prezencie dawać gotówki zawsze można wykupić kartę upominkową w wybranym przez siebie miejscu. Tego rodzaju karty dostępne są w postaci bonów lub voucherów w wielu sklepach. Taki bon na kilkaset złotych np. do sklepu meblowego pozwoli wybrać młodym najpotrzebniejsze im rzeczy. Jeśli otrzymają np. voucher na pobyt w hotelu czy wyjazd na wycieczkę z pewnością też się ucieszą. Zaletą tego rodzaju upominków jest to, że obdarowani mogą sami zdecydować o tym jak wykorzystają swój prezent. Jest to o wiele bardziej praktyczne aniżeli zakup upominku, który im się nie spodoba i trafi na wiele lat do szafy.

Kupowanie prezentu dla młodej pary to nie lada wyzwanie, ale warto pomyśleć i wybrać coś specjalnego. Upominek powinien spodobać się młodym. Dobrze jeśli jest w miarę uniwersalny i praktyczny.