PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Pomysł na wyjątkowy wieczór panieński - strzelanka ASG
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Pomysł na wyjątkowy wieczór panieński - strzelanka ASG

Wiele przyszłych panien młodych marzy o tym, by ich wieczór panieński stanowił niezapomniane przeżycie. Był wyjątkowy, oryginalny i wyróżniał się na tle innych wieczorów. W tym celu poszukiwane i wymyślane są wciąż nowe atrakcje, które mają to zapewnić, a my mamy dla Was pomysł na właśnie taką zabawę. Jest nią strzelanka ASG! Może się wydawać, że to propozycja bardziej dla mężczyzn, ale zapewniamy, że dziewczyny również świetnie się podczas niej bawią. Na pewno nie można odmówić jej też oryginalności i niesamowitych wrażeń, które zapamiętacie na długi czas.

Niesamowite emocje i dużo dobrej zabawy – na tym polega właśnie strzelanka ASG

Zacznijmy od tego, czym jest strzelanka Airsoft, bo dla wielu z Was może stanowić to zagadkę. To sport podobny do paintball-a, ale korzysta się podczas niego z innego rodzaju broni. Są nią repliki asg, które na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić od prawdziwej broni, a strzela się z nich małymi i lekkimi kulkami. Nie ma więc żadnego ryzyka, nie musicie się też obawiać, że pobrudzicie się farbą. Na przeciwko siebie stają dwie drużyny, mogące wcielać się w różne role, np. terrorystów i policjantów, którzy mają za zadanie odbić zakładników – dla lepszego zaangażowania w zabawę.

Taka strzelanka wyzwala duże pokłady adrenaliny, która potęguje pozytywne emocje. Polega również na rywalizacji, która dodaje grze dodatkowego smaczku. Możecie podzielić się na dwie drużyny, np. świadkowa vs panna młoda, i założyć o to, że przegrany zespół stawia pierwszą kolejkę w pubie lub kolację. Podczas strzelanki bez wątpienia zażywa się też trochę aktywności fizycznej, podczas której wydzielają się endorfiny. Bardzo dobrze nastroi to Was do dalszej zabawy.

wieczor-panienski-dla-pan.png

Taki wieczór panieński na pewno będzie niezapomniany!

Oczywiście nie sugerujemy, by strzelanka była jedyną czy też główną atrakcją wieczoru panieńskiego. Może być zaledwie jego elementem, ale jakże ciekawym i emocjonującym. Po latach można zapomnieć, w jakim było się w klubie i jakie zabawy były w nim urządzane, ale na pewno nie zapomni się udziału w strzelance.

Organizacja takiej imprezy jest bardzo łatwa, bo zrobi to za Was firma, która urządzaniem strzelanek się zajmuje. Możecie wziąć udział w cyklicznej grze – zazwyczaj odbywają się one w weekendy i dołączyć do innych zespołów lub też wynająć cały teren dla siebie. Na miejscu wypożyczycie niezbędny sprzęt, a ze sobą musicie mieć tylko wygodne ubrania i buty, których nie będzie szkoda Wam pobrudzić lub rozedrzeć. Warto też zdecydować się na krótkie szkolenie z obsługi repliki broni, dzięki któremu będziecie mogły od razu w pełni przystąpić do gry.

Na strzelankę na pewno lepiej wybrać się trochę wcześniej, by mieć czas na przygotowania do dalszej części wieczoru panieńskiego. Rozgrzejecie się i rozbawicie, a także lepiej się poznacie, bo jednak często w imprezie biorą udział dziewczyny z zupełnie innych kręgów znajomych panny młodej. Strzelanka pozwoli Wam przełamać pierwsze lody, dzięki czemu dalsza zabawa będzie dużo lepsza.