PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Podróż poślubna - zorganizujcie ją samodzielnie!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Podróż poślubna - zorganizujcie ją samodzielnie!

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Warto więc odpowiednio je uczcić.

Nie tylko wspaniałym przyjęciem weselnym, ale również podróżą poślubną. To doskonała okazja na to, by spędzić niezwykle romantyczne chwile. Wspomnienia z takiej podróży nierzadko stanowią jedne z najpiękniejszych. Jak jednak wybrać się w poślubną podróż marzeń i nie zbankrutować? Zorganizować ją samodzielnie!

Gotowe oferty często są bardzo drogie

Biura podróży oferują bardzo wiele wyjazdów i wycieczek dla młodych małżeństw. W ich reklamach możemy znaleźć eleganckie, nowoczesne hotele, moc atrakcji, ciekawe menu i fakultatywne wycieczki. Niestety, to wszystko kosztuje naprawdę sporo, co dla wielu młodych par, które są “na dorobku” stanowi poważny problem.

Wydatki związane ze ślubem często pozbawiają nas wszystkich oszczędności a wydawanie wszystkich pieniędzy ofiarowanych w prezencie jest nieco lekkomyślne. Z tego właśnie powodu spora część par rezygnuje z podróży poślubnej na rzecz bardziej praktycznych wydatków. Tymczasem samodzielnie planując podróż możemy sporo zaoszczędzić.

podroz-poslubna_233-987.jpeg

Jak zorganizować podróż poślubną?

Wbrew pozorom jest to bardzo proste. Wystarczy jedynie wybrać kierunek, do którego chcemy się udać. W dzisiejszych czasach, dostęp do internetu daje nam nieograniczone możliwości samodzielnej rezerwacji hotelu. Jeśli dodatkowo chcemy obciąć koszty możemy zastanowić się nad pensjonatem lub wynajmem pokoju u osób prywatnych. Zaoszczędzić możemy także na biletach lotniczych. Wystarczy jedynie odwiedzić stronę https://www.sky4fly.net/. To serwis, w którym znajdziemy tanie bilety lotnicze. Ich cena zaczyna się nawet od kilkunastu złotych!

Już na miejscu możemy zacząć rozglądać się za atrakcjami i miejscami, które warto odwiedzić. W tym celu zapytajmy miejscowych co warto zobaczyć. Dzięki temu mamy szansę odwiedzić miejsca, które nie są zalane przez turystów a do tego tańsze. Zwiedzanie lokalnych atrakcji, których nie znajdziemy w folderach biur podróży może okazać się doskonałą, niezapomnianą przygodą.