wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Piękna sylwetka do ślubu - to możliwe!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
2020-05-08 DAMAcouture.pl - Suknie Ślubne Warszawa Suknie ślubne
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Piękna sylwetka do ślubu - to możliwe!

Chyba każda z nas marzy o pięknej sylwetce oraz jędrnym ciele zwłaszcza w trakcie tego wyjątkowego dnia. Oczywiście trening i zdrowe odżywianie to inne z ważnych czynników. Jednak najlepsze efekty zobaczymy, gdy połączymy je z zabiegami medycyny estetycznej. Przykładami jest klinika dr Paradowska. Całą ofertę można znaleźć na stronie https://drparadowska.pl/. Poniżej zostaną przedstawione dwa zabiegi, które powodują szybkie i co ważne zauważalne gołym okiem rezultaty. Są to mezoterapia osoczem https://drparadowska.pl/zabiegi/mezoterapia-osoczem-bogatoplytkowym/ oraz endermologia lpg alliance https://drparadowska.pl/zabiegi/endermologia-lpg-alliance/

Naturalna metoda odmładzania skóry 

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest jednym z naturalnych i najbardziej skutecznych metod odmładzania i regeneracji skóry. Zabieg jest prosty i składa się z etapów takich jak: 

Jakie korzyści niesie ze sobą zabieg? Praktycznie od razu widoczne jest wzmocnienie, odżywienie i poprawa nawilżenia skóry. Kolejnym z praktycznie od razu widocznych efektów jest stymulacja naturalnych zdolności regeneracyjnych skóry. Mezoterapia osoczem sprawdza się idealnie w przypadku poprawy kolorytu oraz spłycenia rozstępów. Martwisz się, że na zdjęciach ślubnych będą widoczne woje pierwsze zmarszczki? Nie ma obaw - zabieg znacznie działa na istniejące już zmarszczki oraz zapobiega pojawianiu się kolejnych. 

glowne_massage-therapy333455-2333.jpg

Wcięcie taili zmniejszone nawet o 5 centymetrów

Chyba każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo i nie przejmować się zbędnymi kilogramami np. w okolicach talii. Jeżeli potrzebujesz ujędrnienia, zmniejszenia obwodu oraz cellulitu to zabieg endermologii będzie idealnym przygotowaniem. Jest on całkowicie nieinwazyjny. Polega na masażu i manipulacji w okolicach tkanek. Dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej, wody oraz toksyn. Są one usuwane za pomocą układu limfatycznego. Aby uzyskać zadowalające efekty, warto wykonać serię 6-10 zabiegów. Wtedy efekty są widoczne przez kilka kolejnych miesięcy. 

Najważniejszymi korzyściami są: 

Panny młode, jakie wy stosowałyście zabiegi medycyny estetycznej przed ślubem?