wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Pieczątka ślubna - oznaczcie Wasz wyjątkowy dzień!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Pieczątka ślubna - oznaczcie Wasz wyjątkowy dzień!

Czas, pomiędzy zaręczynami i dniem ślubu jest dla narzeczonych okresem wytężonych przygotowań, które wymagają doskonałej organizacji. Wśród zróżnicowanej oferty ślubnych akcesoriów, dodatków oraz usług znajdują się jednak elementy pomocne. Pierwszą, istotną kwestią po wyborze daty ślubu będzie sprawdzenie dostępności miejsc, w których chcecie odbyć ceremonię oraz przyjęcie weselne. Z pewnością macie swoje preferencje, chcecie, aby uroczystość odbyła się w ważnym dla Was miejscu. Jeśli udało Wam się dostosować termin uroczystości do wolnych miejsc w restauracji, możecie zacząć organizować całe przedsięwzięcie. Od czego zacząć? Na początek warto zakupić:

Pieczątka ślubna, widniejąca na pierwszej stronie notatnika do planowania ślubu będzie najlepszą, wymowną stroną tytułową, a umieszczona w miejscu zaklejenia koperty z zaproszeniem pozwoli Waszym gościom od razu domyślić się, co znajduje się w jej wnętrzu. Dzięki stemplowi ślubnemu koperta z zaproszeniem, włożona do sterty dokumentów będzie łatwa do odnalezienia, gdy termin uroczystości będzie już blisko, a godzina i miejsce ceremonii znikną gościom z pamięci.

obraz_1-666444.png

Wybierzcie stemple ślubne, które spełnią Wasze oczekiwania

Firma Stempleks oferuje dwa rodzaje pieczątek ślubnych:

Obydwie wersje wyposażone są w wytłocznik z Waszymi imionami oraz datą ślubu. W zależności od upodobań, możecie szybko wykonywać automatyczne pieczątki  lub z celebracją wykonywać stemple ślubne za pomocą tradycyjnego sprzętu. Pieczątka ślubna jest znakomitym sposobem na oznaczenie zaproszeń, ślubnych list zakupów, dekoracji stron planera ślubnego, wydruku ślubnego menu, zawieszek na alkohole oraz serwetek weselnych.

Celebrujcie wyjątkowe chwile, otaczając się pięknymi przedmiotami

Niech w dniu Waszego ślubu wszystko będzie zorganizowane perfekcyjnie, a otaczające Was przedmioty nabiorą wyjątkowości. Stempel ślubny pozwoli zaznaczyć nietypowość przedmiotów w dniu ślubu. Ostemplujcie pudełko z butami ślubnymi, z biżuterią Panny Młodej, przygotujcie kosmetyczki z akcesoriami, których użyjecie przed ceremonią. Niech zamknięte zostaną w gustownych pudełkach, ozdobionych stemplami ślubnymi. Pieczątki ślubne przydadzą się również po ceremonii. Gdy wydrukujecie zdjęcia ślubne, rewers każdego z nich możecie opieczętować, aby prezentowały się wyjątkowo. Jeżeli przygotujecie zestawy zdjęć lub upominki w podziękowaniu dla gości, również możecie zastosować pieczątki ślubne. Detale nadają charakteru każdemu przedmiotowi, pieczątki ślubne są detalem, dzięki któremu prezentują się wyjątkowo.

Specjaliści z firmy Stempleks zadbają o to, aby Wasza pieczątka była idealna!