Lillien.pl
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Pamiątka z wesela
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2018-12-12 Karetą z końmi do ślubu * Autem retro do ślubu Oferujemy Państwu przejazd następującymi pojazdami: - Nestor Baron. Samochód jest stylizowany na lata 20-te i 30-te z muzyką z lat dwudziestych. - Kareta zaprzęgnięta w dwa siwe konie - to czteroosobowy, wyjazdowy powóz reprezentacyjny. Samochody ślubne
Warszawa
2018-12-12 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Przeźmierowo (koło Poznania)
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Pamiątka z wesela

To już widok powszedni. Ludzie w różnym wieku pstrykający zdjęcia w różnych okolicznościach i niemalże natychmiast wrzucający je w media społecznościowe. 

Pamiątka z wesela

To już widok powszedni. Ludzie w różnym wieku pstrykający zdjęcia w różnych okolicznościach i niemalże natychmiast wrzucający je w media społecznościowe. Moda na dzióbki, fotografowane jedzenia lub też pięknych widoków towarzyszy nam na co dzień. Trudno oczekiwać więc, że wyjątkowe okazje nie ulegają modzie na zdjęcia, a doskonałe pomysły sprawią, że będzie to świetna zabawa nawet na takiej imprezie jak wesele czy studniówka. Fotobudki pozwalają uchwycić znajomych w szybko ustawionej scenerii, a dzięki temu stają się okazją do śmiechu, kreatywności i co najważniejsze - nieszablonową pamiątką.

Budka z tradycją

Korzenie fotobudek sięgają Stanów Zjednoczonych oraz początku poprzedniego stulecia. Pomysł, by samodzielnie robić sobie zdjęcia, zrodził się w głowie emigranta z Syberii i z założenia miał być tanią i szybką opcją na zrobienie sobie fotografii do dokumentów. Z czasem jednak użytkownicy zaczęli wykorzystywać budki także do mniej formalnych fotografii, a kultowy pasek z serią zdjęć stał się jednym z ważniejszych elementów popkultury. Z ćwierć dolara można było otrzymać niemalże natychmiast dobrej jakości fotografie. Dzięki temu do budki na Broadway'u ustawiały się kilometrowe kolejki, ona sama była scenografią w wielu filmach, a jej pomysłodawca zarobił miliony.

zdjecie-z-fotobudki.jpg

W dobie fotografii cyfrowej można by oczekiwać, że takie archaiczne wynalazki pozostaną w muzeum. Dzięki nowej odsłonie fotobudka na wesele staje się doskonałą atrakcją, która rozrusza nawet najbardziej konserwatywnych gości.

Jak zaskoczyć gości?

Organizatorzy imprez takich jak wesele oprócz wyboru kreacji, sali czy też menu coraz więcej uwagi poświęcają zaplanowaniu odpowiednich atrakcji dla gości. Chodzi o to, by było oryginalnie, kreatywnie i ciekawie. Dzięki temu nasza impreza zostanie zapamiętana. Fotobudka wykorzystuje więc sprawdzony pomysł, chęć ludzi, by robić sobie zdjęcia z różnych zabawnych strojach i stylach oraz rozwój technologii i popularność mediów społecznościowych. Poza otrzymanym paskiem ze zdjęciami możemy stworzyć animację, umieścić fotografie na swoich profilach, a gospodarze po imprezie mają gotowy album z najlepszymi momentami imprezy.

Fotobudki sprawdzają się na imprezach różnego typu. Najczęściej tego typu atrakcję można spotkać na weselach czy też studniówkach, ale coraz częściej wynajmowane są również na imprezy firmowe. To idealny pomysł na rozruszanie zabawy czy też poznanie się pracowników. Kreatywna zabawa to doskonały punkt wyjścia do rozmów, wymiany doświadczeń oraz poglądów.