PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Organizacja wesela z pokazem iluzjonistycznym
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Organizacja wesela z pokazem iluzjonistycznym

Stojąc w obliczu organizacji najważniejszej imprezy w życiu, jaką jest ślub, zastanawiasz się, co i w jakiej kolejności musisz zrobić. W ten sposób powstają długie listy zadań, które krok po kroku prowadzą Cię od zaręczyn do wesela. Między tymi dwoma wydarzeniami upływa co najmniej kilkanaście miesięcy. To wystarczający okres, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, a do wydarzenia włączyć pokaz magii.

Wesela to niezapomniane wydarzenia. Zawsze też są magiczne i wyjątkowe. Dlatego do organizacji tego dnia młode pary i ich bliscy szykują się miesiącami, a nawet latami. W tym czasie warto zatroszczyć się nie tylko o menu, stroje czy muzykę, ale też dodatkowe atrakcje.

Od czego zacząć?

Zacznij od rezerwacji sali i oprawy muzycznej. Dobre lokale, podobnie jak muzycy, są rozchwytywani i na niektórych musisz czekać nawet 2-3 lata. Po podjęciu decyzji, spisaniu umowy i uregulowaniu zaliczki możesz skupić się na dalszych przygotowaniach. Zastanów się, w jakim stylu zorganizujesz wesele. Od tego zależy wybór dekoracji i strojów. Popularne są obecnie imprezy rustykalne oraz glamour.

Zarezerwuj samochód, jaki zawiezie Was na miejsce ceremonii. Sporządź listę gości, a bliżej terminu wesela zastanów się nad ich rozsadzeniem. Na kilka miesięcy przed zabawą zacznij poszukiwania wymarzonej sukni oraz garnituru. Zastanów się również nad tym, jakie atrakcje dodatkowe zaserwujesz swoim gościom.

justedishow-organizacja-wesela.jpg

Dodatkowe atrakcje na weselu

Wesele to coraz częściej nie tylko okazja do spotkania z rodziną, dobrej zabawy przy muzyce, jedzenia czy wznoszenia toastów. To także wydarzenie, które kojarzy się organizatorom i gościom z atrakcjami, w jakich nie mają okazji brać udziału na co dzień. Za najpopularniejsze weselne rozrywki można uznać przede wszystkim:

O ile większość Twoich gości pewnie miała okazję oglądać pierwszy taniec we mgle, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce czy puszczać lampion do nieba, o tyle niewielu uczestniczyło w pokazach iluzjonistycznych. I to nie tylko na weselu. Uznawane za prestiżowe występy magików dopiero zyskują popularność w Polsce. Najczęściej artystów można podziwiać w telewizyjnych programach rozrywkowych, w teatrach czy w internecie. Obejrzenie, a może nawet uczestniczenie w pokazie iluzjonistycznym na żywo to ogromne emocje i przeżycie, którego się nie zapomina. Magik nie tylko zaczaruje publiczność, ale też może włączyć ją do interaktywnego show przy stolikach. A jakie miejsce będzie lepsze na czary niż skąpana w blasku, ozdobiona sala weselna?

Oczywiście Twój ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia, które pozostaną w pamięci na zawsze nawet bez dodatkowych atrakcji. Pamiętaj jednak, że wielu z zaproszonych gości ma okazję do uczestnictwa w tego typu imprezach nawet kilka razy w ciągu roku. Jeśli zależy Ci na tym, aby to Twoje wesele wspominali najczęściej, zatrudnienie magika będzie dobrym pomysłem.