wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Odchudzanie z Yerba Mate Green Ceremonial
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Odchudzanie z Yerba Mate Green Ceremonial

Sproszkowane rośliny są bardzo cenione w ziołolecznictwie, szczególnie ayurvedyjskim – dają bowiem możliwość maksymalnego przyswojenia związków obecnych w roślinie, poprzez spożycie jej. Taka praktyka nie ominęła także suszu z ostrokrzewu paragwajskiego – yerba mate! Oczywiście na rynku mamy chimarrao, czyli brazylijskie zmielone yerby na pył, ale tutaj nie mowa o takim suszu. Mowa o Mate Green Ceremonial, czyli wysokiej jakości yerbie, przygotowanej na wzór zielonej herbaty matcha!

Jak działa Yerba Mate Green Ceremonial?

Ta zielona, ekologiczna yerba mate, została sproszkowana tuż po zbiorze. Ma piękną, zieloną barwę i intensywny zapach świeżej yerby. W smaku jest łagodna, onieśmiela natychmiastowym wzmocnieniem, jakim napełnia ciało. Przygotowuje się ją poprzez rozmieszanie z ciepłą wodą (podobnie jak herbatę matcha). Można też Yerba Mate Green Ceremonial dodać do wypieków, koktajli, soków czy innych kulinarnych wariacji. Dzięki dokładnemu zmieleniu, sprawdzi się w roli barwnika ciast lub deserów. Urozmaicenie diety z Yerba Mate Green Ceremonial, to możliwość prawdziwego, wiosennego oczyszczenia organizmu. Z nowatorską formułą takiego picia yerba mate, zyskujemy też znacznie szybszy sposób na nasycenie się mikroelementami zawartymi w ostrokrzewie paragwajskim. Yerba Mate Green Ceremonial posiada najwyższe stężenie polifenoli (antyoksydanty), wśród wszystkich yerb dostępnych na rynku, a nawet samej zielonej herbaty!

yerba-mate-green-matcha-ceremonial-sproszkowana.jpg

Oczyszczenie i odchudzanie z Yerba Mate Green

Wyjątkowość i dbałość o sproszkowany susz Yerba Mate Green Ceremonial to okazja, aby odżywić i wzmocnić ciało na wiosnę. Antyoksydanty to substancje odmładzające, oczyszczają z metali ciężkich, toksyn, złogów. Świetnie wpływają także na kondycję skóry, włosów i paznokci. A w towarzystwie kompleksu witamin i minerałów w yerba mate, otrzymujemy idealną kompozycję na wiosenny detox. Formuła proszku yerbowego daje też poczucie wprowadzania do ciała czegoś naprawdę wyjątkowego, rośliny pielęgnowanej pod takim kątem, aby była najbardziej wartościowa i zdrowotna. Selekcjonowane listki ostrokrzewu, zbierane są z zacienionych pól i przetwarzane ręcznie, w historycznych halach produkcyjnych. Yerba Mate Green Ceremonial to niepowtarzalny produkt, który odmłodzi Cię na wiosnę! Wszyskie gatunki yerba mate oferuje Sklep Yerba Mate YerbaMarket.com a na hasło "planowaniewesela pl" wpisane w uwagach do zamówienia dorzucimy drobny yerbowy prezent weselny! ;)