wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Niewysoki Pan Młody a Ty na szpikach - da radę!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Niewysoki Pan Młody a Ty na szpikach - da radę!

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pieczołowite przygotowania znajdują swoje ujście w idealnie zaprojektowanym dniu. Suknia, ta jedyna, niepowtarzalna kreacja. Biżuteria mieniąca się jasnym blaskiem. I buty – tak, w końcu można pozwolić sobie na kupno drogich szpilek na jedną okazję.

Niska panna młoda będzie wniebowzięta, gdy będzie mogła założyć na nogi niewyobrażalnie wysokie buty. Filigranowa postura zostanie podwyższona, sylwetka wysmuklona, jednym słowem – kwintesencja kobiecości.

A co zrobić w przypadku, gdy nasz pan młody jest niskim mężczyzną? Czy wybranka jego serca będzie musiała w tak wyjątkowym dniu założyć buty na płaskim obcasie? Żadna z kobiet sobie tego nie wyobraża, prawda?

betelli_buty_slubne_torino-04.jpg

Zdjęcie: Męskie buty podwyższające Betelli

Przedstawicielki płci pięknej noszą wysokie buty z kilku powodów. Obcasy sprawiają, że czują się bardziej kobieco, dodają im pewności siebie. Dla wielu z nich to również niezbędny dodatek wyszczuplający. Obcasy wymuszają prostowanie pleców, nawet, gdy jest się w pozycji siedzącej, sprawiają, że gesty są bardziej konkretne i przemyślane. Kobiety na obcasach zwracają uwagę na to jak chodzą, jak się prezentują, jak wyglądają. Przede wszystkim – bardziej podobają się mężczyznom.

Dlaczego nie wykorzystać tych sprawdzonych przez kobiety metod, by nieco „podwyższyć” mężczyznę?

Zakładanie przez mężczyzn butów na obcasach brzmi niedorzecznie. Dlatego zamiast kobiecych szpilek, mężczyznom proponuje się specjalistycznie zaprojektowane buty podwyższające. Obuwie zostało przemyślane w najdrobniejszym szczególe, tak, aby nie odejmować męskości, a raczej jej dodawać. Buty dodające centymetrów nie różnią się niczym od modeli wybieranych przez mężczyzn na co dzień. Produkowane są z należytą dbałością o szczegóły, w różnych stylach, sportowym, jak i wizytowym.

Wysokie obcasy dla kobiet, a podwyższające obuwie dla mężczyzn są niezastąpionym dodatkiem również podczas pierwszego weselnego tańca. Dobrze wyprofilowane obuwie zapewnia prawidłowe ustawienie stopy podczas stawiania kroków. Łydka pracuje na najwyższych obrotach, można nawet powiedzieć, że wyższe buty mają swój udział w tworzeniu pożądanych kształtów. Podążając za profesjonalnymi tancerzami, którzy nawet dla mężczyzn wybierają lekko podwyższane buty, wydłużamy nogi i sprawiamy, że pierwszy taniec jest wyjątkowy.

obuwie_podwyzszajace_betelli__30_.jpg

Zdjęcie: Męskie buty podwyższające Betelli

Z podwyższonym mężczyzną każda panna młoda będzie dobrze się czuć i prezentować na zdjęciach ślubnych.  Specjalistyczne buty dodadzą pewności siebie, a to tylko chwila od pięknie wysmuklonej sylwetki.

Nie tylko ślub będzie okazją do założenia takiego obuwia. Każda sytuacja wymagająca stroju wizytowego, czy nawet codzienne wyjście do biura okaże się idealnym momentem do wybrania butów podwyższających. Tak jak kobieta nie może obyć się bez swoich ulubionych szpilek, tak też strój mężczyzny będzie musiał zawierać buty dodające centymetrów. 

betelli_dsc_2040_ret.jpg

betelli_dsc_2044_ret.jpg

betelli_dsc_2074_ret.jpg

betelli_dsc_2082_ret.jpg

betelli_dsc_2112_ret.jpg

betelli_obuwie_podwyzszajace_betelli_07.jpg