wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Nieszablonowa podróż poślubna - gdzie pojechać i co robić, aby się nie nudzić?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Nieszablonowa podróż poślubna - gdzie pojechać i co robić, aby się nie nudzić?

Podróż poślubna to relaksujące zwieńczenie ślubnych przygotowań, emocjonujących celebracji i początek wspólnej drogi. A może wybrać nieszablonowy kierunek? Zapraszamy do lektury!

Kuba

Białe plaże, sporty wodne, olśniewające rafy koralowe, niezwykły klimat, salsa, rum i rumba oraz drogie cygara. Hawana, Santa Clara i Trinidad, to miasta, w których króluje intrygująca architektura i zabytkowe samochodowy.

Meksyk

Plażowanie, nurkowanie, surfowanie, kitesurfing, zwiedzanie pozostałości dawnych cywilizacji (np. prekolumbijskie miasta Majów) i niezwykłej, liczącej 20 mln mieszkańców stolicy kraju – Mexico City. A na deser smakowita kuchnia z tradycyjnymi tacos, enchilada oraz lokalną tequilą.

Barbados

Bardzo ważnym atutem wyspy jest dogodny dojazd z Europy, szeroki wybór hoteli i dużo zabytków. Mimo ogromnych inwestycji turystycznych na południowym wybrzeżu, Barbados jest nadal stosunkowo bezpieczny i można tam znaleźć wiele romantycznych i ustronnych miejsc.

Mauritius

Wyspa oferuje niezwykle intrygującą mieszankę afrykańskich, indyjskich i europejskich tradycji. Ponadto znajdziemy tam piękne plaże, idealne warunki do uprawiania sportów wodnych (nurkowanie, windsurfing i wędkowanie) oraz pieszych wycieczek w głąb wyspy. Resorty na Mauritiusie mają wysoki poziom obsługi klienta, infrastruktury i bardzo często oferują bardzo atrakcyjne zniżki dla nowożeńców.

Seszele

Archipelag 115 wysp pochodzenia wulkanicznego i koralowego, to miejsce, w którym nie ma tropikalnych huraganów, a więc turystyczny sezon trwa tam cały rok. Piękne plaże i rafy koralowe zapewniają idealne warunki do odpoczynku i nurkowania. Wiele zakątków tego archipelagu nadal ma dziewiczy i niepowtarzalny charakter.

thinkstockph4otos-135.jpg

Wyspy Zielonego Przylądka

Ten wulkaniczny archipelag 15 wysp znajduje się na Oceanie Atlantyckim, na zachód od wybrzeży Afryki. Czekają tam na nas piaszczyste plaże oraz krystalicznie czysta woda, w której można spotkać aż 14 gatunków wielorybów i delfinów. Wyspy te są jeszcze stosunkowo mało zagospodarowane turystycznie, co daje większą gwarancję egzotyki.

Malediwy

Kraj składa się z blisko 1200 wysepek tworzących 26 atoli o białym piasku, turkusowych wodach z rafami koralowymi, wśród których można spotkać płaszczki, żółwie, manty, rekiny wielorybie i delfiny. Jedną z atrakcji jest tzw. "oceaniczne safari". Na Malediwach znajdują się najbardziej ekskluzywne hotele świata o bardzo wysokim poziomie obsługi, wyśmienitej kuchni i szerokim wachlarzu zabiegów SPA.

Nie powinniśmy odmawiać sobie pięknego wyjazdu. Mając budżet uszczuplony weselnymi wydatkami można sprawdzić, jakie są obecnie dostępne pożyczki online i mimo wszystko wyjechać razem na kilka romantycznych i słonecznych chwil.