wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Nawet jeśli zapomnisz o urodzinach - ten sposób cię uratuje
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Nawet jeśli zapomnisz o urodzinach - ten sposób cię uratuje

Urodziny to dla wielu bardzo ważny i magiczny moment. Niektórzy swoimi urodzinami odcinają poprzednie życie od tego, które zamierzają wieść po swoich urodzinach. Dla niektórych to po prostu kolejne, zmieniające się cyferki. Ale nie znam ani jednej osoby, która w jakikolwiek sposób nie ucieszyła się z pamięci, a także prezentu, jaki w tym dniu postanawiamy wręczyć. Są jednak takie sytuacje, kiedy po prostu, po ludzku, zapominamy jakiejś ważnej daty, na którą przypadają urodziny bliskiej osoby. Co zrobić na ostatnią chwilę? I kiedy wydaje ci się, że nie ma ratunku - my podpowiadamy ci co zrobić, podając rozwiązanie na tacy.

Sto lat, sto lat, niech żyje nam...

Urodziny to piękny czas i każdy z nas cieszy się jak dziecko, kiedy bliska osoba po prostu o nich pamięta. Prezenty, moc życzeń i urodzinowe kartki to coś, co wyróżnia ten dzień spośród innych. Dobrze jest pamiętać o ukochanych osobach i ich szczególnym dniu. Niestety, mamy czasami ciężkie zadanie jeśli chodzi o dobrze dobrane życzenia, a w szczególności kartki urodzinowe. Po prostu ciężko znaleźć odpowiednią kartkę, która będzie łączyła w sobie piękno szaty graficznej i moc najcudowniejszych życzeń. I tu właśnie zaczynają się schody...

Wyobraźcie sobie taką sytuację - wchodzicie do jednego sklepu, gdzie jest pełno kartek, ale żadna nie odpowiada okazji, na którą tejże kartki potrzebujecie. Idziecie więc do jednego. I jeszcze jednego. I kolejnego. Jest! W końcu jest. Piękna kartka z tym numerem, z jakim potrzebowaliście. W zestawie koperta, a w środku pusta - macie więc szanse sami napisać życzenia urodzinowe dla bliskiej osoby. Podchodzicie do kasy... I zostawiacie w sklepu prawie 20 zł. A do tego jeszcze znaczek i wysyłka jej na poczcie. Nikt nie wątpi w to, że trochę wystoi się na poczcie i nie ma gwarancji, że to dotrze w tym terminie, w jakim ma dotrzeć. A jeśli przypomnieliście sobie na dzień przed urodzinami to powiedzielibyśmy nawet, że nie ma szans, że dojdzie w terminie.

projektbeztytulu126.jpg

Niesamowita alternatywa

Jeśli znaleźliście się kiedyś w takiej sytuacji - w trudnościach ze znalezieniem kartki, w trudnościach w skonstruowaniu życzeń, z tym, że zapomnieliście - to macie alternatywę. I to całkiem niezłą. Wystarczy, że znajdziecie serwis, który umożliwia skorzystanie z wysyłki kartek online i z wierszyków na poszczególne okazje. Wybieracie taką, jaka wam pasuje, dobieracie życzenia urodzinowe i wybieracie gdzie ma ją dostać od was bliska osoba, która obchodzi urodziny - w formie SMS, albo w formie maila. Oszczędzacie sporo pieniędzy i swojego czasu, a także nerwów na pocztę. Nawet jeśli przypomnieliście sobie w ostatnim momencie, w nocy, w święto - również ją wyślecie. Widzicie jakie to proste?