PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-06-12 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
2021-06-12 Merkury - moda męska Męska moda ślubna
Wrocław
2021-04-25 DAMAcouture.pl - Suknie Ślubne Warszawa Suknie ślubne
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Najlepsze pomysły na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski, jako symboliczne pożegnanie stanu wolnego, powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Oczywiście dla każdego kawalera będzie to oznaczać coś zupełnie innego. Jedni zadowolą się wyjściem z kumplami do pubu lub na imprezę. Inni będą wymagać większych atrakcji. Organizacja wieczoru kawalerskiego może być wyzwaniem i przyda się mała pomoc, by jej sprostać. Wymaga pewnej kreatywności i pomysłów, które można czerpać choćby z niniejszego artykułu. Bardzo ważne jest też zaangażowanie i dobre nastawienie organizatorów oraz uczestników wieczoru kawalerskiego. Bez tego nawet najlepszy plan się nie uda. Warto pamiętać, że w tę konkretną noc ważne są preferencje Pana Młodego, a nie jego przyjaciół i znajomych. Zobaczmy, więc jakie są najlepsze pomysły na wieczór kawalerski, które trafią idealnie w gust Pana Młodego.

wieczor-kawalerski-gfkerwekdskf.png

Organizujemy wyjątkowy wieczór kawalerski

Jako, że wieczór kawalerski powinien być dostosowany do gustu Pana Młodego, warto nawiązać do jego hobby i zainteresowań. Nie musi on być w całości z nimi związany, a często nawet nie powinien. Lepiej połączyć tej nocy zainteresowania Pana Młodego wraz z innymi imprezowymi elementami. Dzięki temu nie nadejdzie znudzenie danym tematem, a wieczór kawalerski będzie w każdym jego momencie ciekawy. Co najważniejsze, uczestnicy będą się doskonale bawić, a przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi. Przykładowo, zamiast bawić się całą noc w klubie, co prędzej czy później skończy się zmęczeniem i przysypianiem przy stole, lepiej spędzić tam tylko 2-3 godziny. Pozostałą część wieczoru poświęćmy na rozmowy przy piwie w pubie i np. wyjście do escape roomu, jeśli Pan Młody lubi rozwiązywać zagadki.

Fana sportu możemy zabrać na mecz jego ulubionej drużyny, albo chociaż obejrzeć dane wydarzenie w pubie. Dla większych emocji warto obstawić jego wynik u bukmachera, takiego jak np. PZBuk. Podobnie można spędzić wieczór kawalerski z wielbicielem gier komputerowych. Nie tylko samemu pograć w gry w lokalu, który je udostępnia lub nawet w domu, ale też obejrzeć streaming wydarzenia esportowego. Potem wypad na miasto, by wypić coś dobrego i zjeść coś pysznego.

Jak jeszcze można spędzić tę wyjątkową noc?

Przystępując do organizacji wieczoru kawaleryjskiego, dobrze jest zapoznać się z tym, co danego dnia ma nam do zaoferowania nasza miejscowość lub pobliskie miasta. Może to być koncert, wspomniany już mecz, czy też zjazd food truck'ów. Warto skorzystać z tego, co ma nam do zaproponowania nasza najbliższa okolica.

Od paru lat bardzo popularne są też wyjazdy w celu spędzenia wieczoru, czy nawet weekendu kawaleryjskiego. Możemy, ale nie musimy jechać za granicę, czy na drugi koniec Polski. Ciekawy może być wypad w pobliskie góry, wspólny trekking, a następnie wieczór spędzony w górskiej chacie. Wyjazd nad morze lub jezioro, by zorganizować wieczór przy ognisku, albo zwiedzanie miasta, do którego Pan Młody zawsze chciał się wybrać.

Czego należy unikać, to organizowania wieczoru według przyjętego ogólnie schematu, który w ogóle nie pasuje do charakteru Pana Młodego. Domatora i hejtera głośnych imprez, lepiej nie zabierać na rajd po klubach, a kawalerowi z lękiem wysokości, lepiej nie fundować skoku ze spadochronem. Pamiętajmy też, że zawsze możemy podpytać Pana Młodego, jak chciałby spędzić tę "ostatnią noc wolności". O ile nie stwierdzi on, że koniecznie musi być to niespodzianka, znacznie zwiększamy w ten sposób szansę na udaną imprezę.