wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Najciekawszy prezent na podziękowania dla rodziców
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Najciekawszy prezent na podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców stały się nieodłącznym punktem każdej ceremonii ślubnej lub przyjęcia weselnego. Jeśli w najbliższym czasie czeka Was najważniejszy dzień w życiu i w związku z tym macie za zadanie przygotować dla rodziców coś specjalnego z tej okazji, to najprawdopodobniej wybór odpowiedniego upominku spędza Wam sen z powiek. Na szczęście mamy dla Was sprawdzony pomysł na urzekający prezent, jakim jest spersonalizowana fotoksiążka Printu.

podziekowania-dla-rodzicow.jpg

Czym są podziękowania dla rodziców?

Podziękowania dla rodziców mogą być zorganizowane podczas samych zaślubin lub też w czasie wesela. Ich najistotniejszym, czy wręcz obowiązkowym punktem są same słowa podziękowania, które kierują świeżo upieczeni małżonkowie do mamy i taty.

Nowożeńcy dziękują zazwyczaj za nieocenioną pomoc w organizacji ślubu oraz wesela i - co ważniejsze - wyrażają wdzięczność za lata wychowania oraz rodzicielskiej troski. Bardzo często para młoda decyduje się wręczyć rodzicom choćby niewielki upominek, który ma być dla obdarowanych sentymentalną pamiątką na długie lata.

Zdarza się również, że podziękowaniom dla rodziców towarzyszy pokaz zdjęć nowożeńców z dzieciństwa i sesji narzeczeńskiej, lub też wspólny taniec przy ulubionym utworze rodziców.

Dlaczego warto zorganizować podziękowania dla rodziców?

Pewne jest, że w tak szczególnym dniu jakim jest Wasz ślub warto uhonorować najważniejsze osoby, czyli rodziców. Z całą pewnością na progu nowego życia z poślubionym małżonkiem pożądane jest podziękowanie rodzicom za dotychczasowy trud i poświęcenie włożone w wychowanie oraz miłość, jaką obdarzyli swoje dzieci.

Ponadto podziękowania dla rodziców mogą być - nie tylko dla samych obdarowanych, ale i dla wszystkich pozostałych gości - źródłem niesamowitych wzruszeń. Ta chwytająca za serce część uroczystości z pewnością sprawi, że wszystkich ogarnie niezwykle sentymentalny nastrój, podczas którego każdy gość weselny wróci wspomnieniami do lat własnego dzieciństwa.

fotoksiazka.jpg

Prezent dla rodziców płynący prosto z serca

Wyjątkowe emocje, towarzyszące podziękowaniom dla rodziców, wymagają szczególnej oprawy. Z tego powodu zdecydowanie nie warto iść w banalne podarunki, które są uniwersalne i odpowiednie na każdą okazję.

Najbardziej niezapomniane są prezenty dla mamy i taty, które płyną wprost z głębi serca. Dzięki nim możemy w naszych ukochanych rodzicach wywołać prawdziwe emocje, które sprawią, że cała ceremonia ślubna będzie jawiła im się jako naprawdę głębokie przeżycie.

Kryteria te idealnie spełnia fotoksiążka Printu, którą możemy wypełnić zarówno zdjęciami z lat dzieciństwa oraz młodości, jak i całkiem niedawno wykonanymi fotografiami z sesji narzeczeńskiej.

Fotoksiążka – spersonalizowany prezent, który wywoła wzruszenie

Taka nowoczesna forma albumu ze zdjęciami potrafi naprawdę wzruszyć obdarowanych rodziców oraz przywołać najpiękniejsze wspomnienia związane z ukochanymi dziećmi. Przede wszystkim z całą pewnością mama i tata docenią fakt, iż prezent taki jest w pełni spersonalizowany i jedyny w swoim rodzaju.

W efekcie fotoksiążka, będąca prezentem od ukochanego dziecka, może stanowić sentymentalną podróż do minionych lat, które zostały przepięknie zamknięte w papierowej formie. Bardzo wiele wzruszeń dla rodziców generują również okazjonalne napisy we wnętrzu fotoksiążki, które mogą być tradycyjnymi podziękowaniami, bądź na przykład ulubionymi cytatami całej rodziny.

 

fotoksiazka-slubna.jpg

 

Spraw radość sobie i swoim bliskim

Ślub i wesele to ważne wydarzenie nie tylko dla samych nowożeńców, ale również dla całej rodziny oraz ich przyjaciół. Fotoksiążka ślubna, stworzona już po samych zaślubinach, zawierająca zdjęcia ze ślubu i wesela, a także pleneru ślubnego czy też sesji narzeczeńskiej może być również miłym upominkiem dla pozostałych gości weselnych.

Z pewnością bliskie Waszemu sercu osoby, jak dziadkowie, rodzice chrzestni czy też najbliżsi przyjaciele będą zachwyceni takim upominkiem i chętnie powrócą do weselnych wspomnień nawet po dłuższym czasie.