PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Monety na zamówienie dla gości weselnych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Monety na zamówienie dla gości weselnych

Ślub to jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Nic więc dziwnego, że do przygotowania tego dnia wkładamy tak wiele zaangażowania. Już na długo przed planowaną datą, wykonujemy pierwsze kroki, by był on wyjątkowy.

Sala, menu przeznaczone na weselną noc, lista gości, suknia ślubna, garnitur, lekcje tańca - to tylko kilka z wielu punktów na długiej liście zadań do odhaczenia. Ogromne wyzwanie, przed którym stanęła dwójka partnerów wraz ze wspierającą ich rodziną to mnóstwo większych i mniejszych zadań do wykonania. 

Nie można zapomnieć o gościach! 

W gorączce weselnych przygotowań nie można zapomnieć o gościach. Przygotowanie odpowiedniej listy, rozplanowanie miejsc z uwzględnieniem sympatii i antypatii poszczególnych członków rodziny i znajomych, stworzenie i wysłanie zaproszeń. Zadań jest naprawdę dużo, ale nie można ich pominąć. W końcu gra toczy się o przeżycie wspaniałej, niezapomnianej nocy i chcemy zadbać o to, żeby była taka nie tylko dla nas, ale i dla wszystkich tych, których zaprosiliśmy do spędzenia jej razem z nami.

monety-slubne-mcc-medale.jpg

Jak sprawić, żeby TA noc była niezapomniana?

Pyszne jedzenie - również wegetariańskie, wspaniała muzyka zapewniana przez zespół lub DJ’a, pokazy sztucznych ogni, pierwszy taniec, konkursy dla gości, bar z przygotowywanymi na zamówienie drinkami… Lista atrakcji, którymi można urozmaicić noc weselną jest długa i nie sposób wymienić ich wszystkich. Jak sprawić, żeby wspomnienia nie uleciały zbyt szybko? 

Z pomocą przychodzi fotograf i kamerzysta, którzy uwiecznią przyjęcie na taśmach i kliszach. Jednak to nie wszystko. Coraz częściej pary chcące przeżyć tę noc w wyjątkowy sposób i zapewnić takie same wspomnienia swoim gościom przygotowują dla nich drobne upominki. Co to może być? Słodki podarunek, magnes, przypinka, albo pamiątkowa moneta wykonana na zamówienie. 

Pamiątkowe monety dla weselnych gości

monety-slubne-na-zamowienie.jpg

Dokonując wyboru upominku dla weselnych gości warto wziąć pod uwagę również jego trwałość. Słodkie pamiątki mają swoją datę przydatności i po jakimś czasie nikt już o nich nie będzie pamiętał. Trzeba zatem szukać produktów, które przetrwają nie kilka miesięcy, a lata, a nawet dziesięciolecia. Jednym z nich są monety na zamówienie - mccmedale.pl

Monety wykonywane z metalu, odlewane lub wybijane, złotego, srebrnego lub innego koloru będą wartościową pamiątką dla każdego gościa. Zwłaszcza, że możliwości ich personalizacji są właściwie nieograniczone. Firmy takie jak MCC Medale wykonują je bowiem od podstaw - przygotowują projekt na podstawie przesłanych materiałów, tworzą matrycę, a następnie gotowe odlewy, które poddawane są ostatniej obróbce w celu ich wykończenia. 

Dzięki temu jest to pamiątka nie tylko trwała, ale wyróżniająca się wyjątkową jakością. Co ważne - na projekcie może znaleźć się nie tylko data i miejsce ślubu ułatwiające przypomnienie sobie okazji, z której została wręczona. Można tam zamieścić również inne elementy, jak np. wizerunki pary młodej, ich imiona, czy np. napis z przesłaniem lub podziękowaniem skierowanym w stronę gości.

Pamiątka na wiele lat! 

Choć wesele to tylko jedna noc, wspomnienia po niej pozostają na wiele lat. I to od organizatorów zależy jakie pozostaną w pamięci weselnych gości. Odpowiednie przygotowanie każdego aspektu sprawi, że z pewnością będą one wspaniałe. Uniosła atmosfera, element wzruszenia, piękne stroje i udana zabawa do białego rana - każdy chciałby zapamiętać właśnie to. Pamiątkowe monety wręczone gościom weselnym będą im przywoływać takie wspomnienia za każdym razem, gdy na nie spojrzą. Jeżeli poszukujesz firmy, która wykona je dla Ciebie sprawdź: Monety na zamówienie - mccmedale.pl