wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Moda ślubna
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Moda ślubna

Gdy wielki dzień zbliża się dużymi krokami to zaczyna nas ogarniać spory stres. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż już niedługo rozpoczniemy zupełnie nowe życie u boku ukochanej osoby. Każdy chce, by jego ślub, jak i wesele było wyjątkowe, niezapomniane i przede wszystkim udane. Prócz zarezerwowania sali weselnej, orkiestry, wyboru menu i załatwiania wielu innych spraw nie zapomnij o sobie i swojej drugiej połówce, gdyż to na was tego dnia skupi się uwaga wszystkich zgromadzonych.

Co mieli na sobie?

To normalne, że goście będą przez długi czas komentować suknię pani młodej i garnitur pana młodego. Każdy ma inny gust i nie ma nic złego w tym, że jedni będą zachwycać się ubiorem pary młodej, a inni będą komentować go w negatywny sposób. Pamiętaj, że najważniejsze jest byś Ty i Twój ukochany czuli się dobrze w swoich ubraniach. Najważniejsza jest wygoda. Cała uroczystość zapewne potrwa kilka lub kilkanaście godzin, dlatego nie ma sensu wybierać kreacji, które będą ograniczać nam ruchy lub w których będziemy czuć się skrępowani.

W dzisiejszych czasach mamy łatwy dostęp do szerokiej oferty mody ślubnej (np. http://modea.pl/). Nie ma żadnego problemu, by zanim dokonamy ostatecznego wyboru przymierzyć dziesiątki różnych butów i setki sukien ślubnych. Jeśli nie odpowiada nam asortyment sklepowy to nic nie stoi na przeszkodzie, by pokusić się o uszycie sukni ślubnej na zamówienie. Trzeba mieć jednak na uwadze czas, jaki został do ślubu. Uszycie od podstaw sukni może potrwać kilka dobrych miesięcy, dlatego trzeba się za to odpowiednio wcześnie zabrać.

moda-slubna-foto.jpg

Długie poszukiwania

 Nie zniechęcaj się jeśli na początku poszukiwań nic nie wpadnie Ci w oko. Jest to często spotykane zjawisko, w szczególności w dwóch przypadkach, gdy sami do końca nie wiemy jaką suknie lub garnitur chcielibyśmy mieć na własnym ślubie oraz jeśli wiemy czego chcemy, ale nigdzie nie możemy tego znaleźć. Ogromny wybór stylizacji ślubnych gwarantuje, że z całą pewnością znajdziecie coś dla siebie, lecz poszukiwania mogą zająć trochę czasu.

Warto jest wybrać się na wycieczkę do pobliskiej miejscowości lub większego miasta, gdzie wybór kreacji może być znacznie większy. Dobrym pomysłem jest również przeglądnięcie asortymentów sklepów internetowych, które nieraz mają dużo większy wybór niż sklepy stacjonarne. W tym przypadku należy liczyć się z tym, że możemy nie trafić z rozmiarem i zamówioną kreację trzeba będzie wymienić na inny rozmiar, dlatego zakupów warto dokonywać z dużym wyprzedzeniem czasowym.