PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Marzy Ci się słodkie i niezapomniane wesele? Nie zapomnij o krówkach weselnych!
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2024-05-08 HurtowniaWodki.pl - Alkohol na wesele - Wysyłka cała Polska Szeroki wybór alkoholu w najlepszych cenach. Wódka na wesele, wino, whiskey, rum, burbon i inne. Możliwość odbioru osobistego lub dostawy w całej Polsce bezpiecznym kurierem. Alkohol na wesele
Kraków
2024-03-22 Restauracja Dębowa Sale weselne
Bielsko-Biała
2024-01-22 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Marzy Ci się słodkie i niezapomniane wesele? Nie zapomnij o krówkach weselnych!

Cukierki krówki to polskie słodycze, które są znane i lubiane przez wielu z nas. Te idealne mają kruchy wierzch i ciągnący się środek. Ich delikatny, karmelkowo-mleczny smak często kojarzy się nam z tradycyjnymi smakołykami, z dziadkami, z dzieciństwem. Krówki weselne mogą być więc doskonałym wyborem, jeśli chcemy, aby nasze wesele było niezapomniane.

krowkidlagosciweselnych.jpg

Ile krówek na wesele zamówić?

Zamawiając krówki weselne, nie musimy martwić się o ich personalizację na ten szczególny dzień. Profesjonalny producent weselnych słodyczy dostarczy nam świeże, smaczne i pięknie zapakowane krówki na wesele. To oszczędność czasu i wysiłku, które można włożyć w inne ważne sprawy związane z organizacją ślubu. 

Właśnie dlatego dobrze jest zamówić krówki od sprawdzonej manufaktury słodyczy na wesele. Wśród takich firm najlepsze krówki weselne oferuje cukiernia online Cukrowki.pl

personalizowanekrowkidlagosciweselnych-zdjeciezestronycukrowki.pl.jpg

Personalizowane krówki dla gości weselnych – zdjęcie ze strony cukrowki.pl

Chcąc zamówić odpowiednią ilość krówek, musimy zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy. Krówki możemy bowiem wykorzystać jako słodką przystawkę na stołach weselnych. Oryginalnym pomysłem jest ustawienie na każdym kilku słoiczków z łakociami zapakowanymi w papierki, na których znajdzie się zdjęcie młodych oraz data ich ślubu. 

Krówki na podziękowanie dla gości

Cukierki krówki możemy też wykorzystać jako pamiątkę dla gości. W tym przypadku należy liczyć jedno opakowanie na parę lub na gościa, jeśli przybył na weselną imprezę w pojedynkę. Na jedną taką paczkę przypada około 10 cukierków. 

Dobrze jest przeliczyć, ile ich mniej więcej potrzebujemy i zamówić je z odpowiednią rezerwą czasową. Krówki to cukierki, które się nie zmarnują. Jeśli zostaną nam wolne opakowania, możemy je wręczyć obsłudze weselnej, orkiestrze itd. Nie możemy też zapominać o rodzicach państwa młodych, świadkach, drużbach. 

Najlepiej przygotować kilka większych zestawów, które dodatkowo zostaną spersonalizowane i wręczone właśnie rodzinie i przyjaciołom. To miła pamiątka dla bliskich, którą będą mogli zabrać ze sobą do domu.

Jak przygotować niezapomniane i słodkie wesele?

Krówki na podziękowanie dla gości to jedno, ale te wyjątkowe cukierki możemy też wykorzystać jako element zabaw, mogą być bowiem nagrodami w weselnych konkursach. Niech dzieciaki podejmą się misji znalezienia krówek ukrytych na przykład w ogrodzie. 

Łakocie te będą także stanowić piękną ozdobę na stołach weselnych. Mogą zostać umieszczone w stylowych naczyniach, słoikach lub pudełkach, dodając elegancji i uroku aranżacji stołu. Można je również ułożyć jako część dekoracji na tacach z deserami, co doda im kolorytu i słodkiego uroku.

niewielkieworeczkimieszczacekilkakrowekmogabycpieknymuzupelnieniemweselnycharanzacji.jpg

Niewielkie woreczki mieszczące kilka krówek mogą być pięknym uzupełnieniem weselnych aranżacji


Coraz częściej na weselach pojawiają się bufety deserowe, gdzie można spróbować różnego rodzaju słodyczy. Można zamówić na przykład 20 smaków krówek i wyeksponować je w tym miejscu, by każdy mógł spróbować, jakie krówki można obecnie posmakować. Niektóre oferowane przez producentów smaki są rzadko spotykane i dzięki swojej unikalności mogą naprawdę zrobić furorę.

Wesele to niezapomniany dzień, warto, aby wszystko podczas tego wydarzenia było dopięte na ostatni guzik. Dlatego też takie drobiazgi jak cukierki krówki, paczki pożegnalne ze słodyczami, czy odpowiednie dekoracje to rzeczy, o których nie można zapominać.