PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Luksusowe miejsce na miesiąc miodowy
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Luksusowe miejsce na miesiąc miodowy

wedding-1984210_960_720.jpg

Świeżo upieczeni małżonkowie muszą mieć czas, żeby nacieszyć się sobą i swoim szczęściem. Najczęstszymi wymarzonymi kierunkami podróży poślubnej są rajskie plaże i piękne oceany. Warto jednak wiedzieć czy istnieje alternatywa dla tego nieziemskiego celu.

Stany Zjednoczone i Hawaje

Kalifornia – Zachodnie wybrzeże jest idealną destynacją podróży poślubnej. Amatorzy starego Hollywood uwielbiają przechadzki Sunset Boulevard w Los Angeles. San Diego jest idealnym miejscem dla imprezowiczów, a San Francisco – miłośników sztuki i różnego rodzaju wyrazów artystycznych. Kalifornia przywita małżonków pięknymi plażami i bujną roślinnością. Wyspa Maui uznawana jest za piękny zakątek dla zakochanych par. Miejsce to idealnie sprawdzi się na miesiąc miodowy. Hawaje stoją pięknymi, kolorowymi ogrodami botanicznymi. Małżonkowie mogą udać się do SPA nad brzegiem oceanu, podziwiać najpiękniejsze na Ziemi zachody słońca lub zafundować sobie przyjemny wieczór z muzyką hawajską. Organizację wyjazdu poślubnego znacznie ułatwia fakt, że przy lotniskach dostępne są obecnie monitorowane parkingi jak np.: startparking.pl. Bez problemów, można przyjechać pod terminal własnym samochodem i pozostawić go na strzeżonym parkingu na cały okres wyjazdu.

Mauritius i Lazurowe Wybrzeże

Mauritius to wymarzone miejsce na podróż poślubną. Rajskie miejsce z pięknymi plażami i wodą o niesamowitym kolorze. Ogromnym atutem jest malownicza przyroda: kolorowe wydmy, wodospady, rafa koralowa. Będąc na Mauritiusie, obowiązkowo należy odwiedzić La Vanille Park, gdzie można podziwiać gigantyczne żółwie. Alternatywą na luksusowy wyjazd jest Lazurowe Wybrzeże. Drinki w Cannes i żaglówki w Saint Tropez są tylko dwiema z wielu atrakcji jakie można sobie zafundować w tym miejscu. Spacery po plaży, lokalna kuchnia i pola lawendowe to elementy miesiąca miodowego w stylu arystokracji z czasów Belle Epoque.

Australia, Meksyk, Chile

Australia jest doskonałym miejscem na luksusową podróż poślubną. Miasta takie jak: Sydney, Melbourne czy Perth mają szerokie spektrum atrakcji. Decydując się jednak na wyjazd do Australii, najlepiej jest skupić się na odkrywaniu lokalnej flory i fauny. Spacery po winnicach, rezerwatach dzikich zwierząt to tylko niektóre możliwości i propozycje spędzenia czasu. Oczywiście podczas miesiąca miodowego nie można pominąć oglądania rafy koralowej. Równie trafioną destynacją na miesiąc miodowy jest Meksyk. Dla zakochanych rekomendowanymi miejscami są: Cancun, Rivera Maya i Los Cabos. Znajdują się tak doskonałe restauracje, mnóstwo atrakcji i noclegów na najwyższym poziomie. Będąc w Meksyku nie można pominąć zwiedzania starożytnych miast Majów i Azteków oraz słynnej groty Rio Secreto. Kierunkiem idealnym dla młodych małżeństw jest Chile. Gliniane domki z jacuzzi, chilijskie wina i doskonała kuchnia to tylko niektóre z mnóstwa atrakcji w tym państwie. Chile spodoba się parom, które cenią dziewiczą przyrodę i aktywny wypoczynek.