wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jakie tuby strzelające na wesele?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jakie tuby strzelające na wesele?

Sypanie ryżem na szczęście czy grosikami na dostatek to popularne tradycje weselne, które jednak... nie wszystkim młodożeńcom się podobają. Ryż jest, po pierwsze, niepraktyczny. Jeśli utknie w sukni czy fryzurze panny młodej, będzie brzydko wyglądać, a próby pozbycia się go mogą zrujnować stylizację. Po drugie, dla wielu osób jest to również wybór kontrowersyjny. Nie można zapominać, że rzucanie ryżem to jednak rzucanie jedzeniem. Grosiki z kolei są stosunkowo ciężkie. Niefortunnie rzucony pieniążek może kogoś uderzyć. Nie wspominając już o tym, że zbieranie drobniaków to zajęcie wyjątkowo żmudne oraz zabójcze dla misternego manicure panny młodej oraz świadkowej.

konfetti-strzelajace-tuby.jpg

Dlaczego warto wybrać konfetti ślubne?

Nie da się jednak ukryć, że samo posypywanie ryżem czy grosikami pary młodej wygląda bardzo efektownie oraz świetnie prezentuje się na ślubnych filmach i zdjęciach. Czym zatem rzucać, jeśli nie tymi tradycyjnymi przedmiotami czy produktem spożywczym? Odpowiedź jest prosta! Najlepiej rzeczą, która została do tego stworzona, czyli konfetti!

Konfetti ślubne ma bardzo wiele zalet, których nie sposób nie docenić. Przede wszystkim pięknie się prezentuje, jest lekkie i delikatne, a do tego drobinki są na tyle duże, że bez problemu da się je później uprzątnąć i powyjmować z garderoby czy włosów.

Banknoty, diamenty i płatki róż – rodzaje konfetti ślubnego

Poza tym konfetti ślubne wygląda o wiele bardziej efektownie od zwykłego ryżu czy drobniaków! W sklepach można znaleźć nie tylko takie w formie błyszczących cekinów, lecz również konfetti o kształcie diamencików, maleńkich serduszek, banknotów, a nawet płatków róż! A czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego niż rozpoczęcie wspólnego życia od spaceru w powodzi kwiatów albo właśnie diamentów?

Co więcej, bardzo szeroki wybór kształtów i kolorów konfetti sprawia, że bez problemu można dopasować je do tematu przewodniego wesela. Zarówno pod względem koloru, jak i wyglądu. Tak dopracowana oprawa uroczystości z pewnością zachwyci wszystkie osoby biorące w niej udział!

Tuby ślubne – maksimum efektu przy minimum wysiłku

Pisząc o konfetti, nie można oczywiście zapomnieć o różnych metodach jego „dystrybucji”. Rosnącą popularnością cieszą się wybuchające tuby ślubne, które sprawiają, że obsypywanie konfetti pary młodej staje się nie tylko bardziej efektowne, lecz także efektywne.

Dzięki tubom, konfetti może wystrzelić wysoko w górę, tworząc prawdziwą feerię barw i kształtów oraz dając magiczny i bajkowy rezultat, który wspaniale będzie prezentował się na fotografiach i nagraniach z tego ważnego dnia. Użycie tub da też o wiele lepszy efekt niż rozsypywanie konfetti rękami.

Ale to nie wszystko - tuby z konfetti są różnej wielkości. Jakie to ma znaczenie? Może bardzo pomóc w zaplanowaniu całego spektaklu! Od wielkości i długości tuby zależy bowiem ilość drobinek oraz intensywność wybuchu. W sklepach dostępne są tuby o długości czterdziestu, sześćdziesięciu oraz osiemdziesięciu centymetrów. Możemy więc bez problemu wybrać takie, jakie najlepiej odpowiadają naszej wizji. Nie zapominajmy jednak, że...

Tuby strzelające to propozycja nie tylko na ślub!

Szeroki wybór wypełnienia oraz niezwykły efekt, jaki dają tuby strzelające, sprawiają, że warto urozmaicić przy ich pomocy także inne uroczystości. Takie tuby doskonale sprawdzą się na przykład na urodzinach. Deszcze konfetti doceni jubilat w każdym wieku! Poza tym działka z konfetti będą świetnym uatrakcyjnieniem różnego rodzaju imprez – na przykład przyjęcia sylwestrowego, karnawałowej prywatki, a nawet parapetówki. Tuby mogą też uświetnić wszelkie otwarcia, inauguracje, parady czy festyny. Tym bardziej że są całkowicie bezpieczne, a duży wybór rozmiarów pozwala bez problemu dobrać tuby odpowiednie do rangi uroczystości.

Jak wybrać tuby strzelające?

Żeby tuby dobrze spełniły swoje zadanie, powinny być oczywiście niezawodne, a także łatwe w obsłudze no i przede wszystkim koniecznie muszą spełniać wszystkie wymogi i przepisy bezpieczeństwa. Dlatego zawsze starajmy się kupować tuby od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o jakość swojego towaru. Taki wybór da nam pewność, że świętowanie uroczystości przebiegnie zgodnie z planem, a zabawa będzie iście szampańska.