wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jaki prezent na rocznicę ślubu kupić?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jaki prezent na rocznicę ślubu kupić?

Rocznica ślubu to dla małżeństw święto, które celebrują głównie ze sobą nawzajem, ale również z najbliższymi. Zwykle oczekuje się od dzieci czy najbliższych przyjaciół, iż wezmą udział w świętowaniu, którego nieodłączny element stanowią prezenty. Co podarować bliskim na rocznicę ślubu? Jaki prezent będzie dobry dla męża lub żony?

Prezent stylowy i sentymentalny

Dzień rocznicy ślubu to święto bardzo sentymentalne. Dobrze zatem, jeśli taki jest również prezent.  Doskonałym rozwiązaniem jest natomiast znalezienie prezentu sentymentalnego i praktycznego. Wydaje się, że warunki te spełnia portret małżonków. Dzisiaj istnieje możliwość zaprojektowania portretów w różnych stylach. Firmy oferujące wykonanie tego typu obrazów, modyfikują kolorystykę zdjęć, jak również dodają rozmaite efekty – wszystko zgodnie z życzeniem klienta. Tym samym jest to prezent na rocznicę ślubu, który świetnie wypełni wnętrze, nadając mu stylu i indywidualnego charakteru. Portret to dobry prezent od męża dla żony i od żony dla męża. Sprawdzi się również jako podarunek od gości przyjęcia rocznicowego, jednak warto wcześniej przedyskutować z samymi zainteresowanymi, jak powinien wyglądać obraz.

mapa-podrozy-europy-na-sciane-biala-rama.jpg

Innym, nieco podobnym prezentem idealnie nadającym się na rocznicę ślubu jest mozaika ze zdjęć. Jest to prezent wyjątkowy, zawierający w sobie dziesiątki, a nawet setki zdjęć. Konieczne jest rzecz jasna dysponowanie bardzo dużą liczbą zdjęć, aby możliwe było stworzenie mozaiki nieustannie przypominającej o wspólnie spędzonych chwilach. Niebanalnym, wyjątkowo romantycznym prezentem jest też z pewnością mapa gwiazd. Istnieje możliwość zamówienia mapy nieba z realnym układem gwiazd z konkretnego dnia. Oczywiście powinien to być dzień ślubu bądź też jakaś inna szczególnie ważna data.

Wspólna pasja 

Jeżeli dane małżeństwo dzieli ze sobą wspólną pasję, warto wręczyć prezent, który w jakiś sposób do niej nawiązuje. Przykładowo, jeśli mowa o miłośnikach podróży, można im podarować mapę podróży. Oczywiście nie chodzi o zwyczajną mapę polityczną czy geograficzną, lecz o stylowy obraz, który ozdobi wnętrze salonu, sypialni czy dowolnego innego pomieszczenia. Co ważne, mapa taka umożliwia zaznaczanie odwiedzonych miejsc, jak i doklejanie wspólnych zdjęć. Jest to zatem ozdoba, która stale się zmienia. Tym samym jest to idealny prezent na rocznicę ślubu nie tylko dla pary kochającej podróże, ale również dla małżeństwa, które nie lubi nudy w wystroju mieszkania.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Picarta, wykonującą na zamówienie prezent na rocznicę ślubu.