wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jaki prezent na rocznicę ślubu?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to dobra okazja, aby ofiarować ukochanej osobie upominek w postaci niezapomnianego przeżycia. Popularne prezenty dla dwojga to np. romantyczna kolacja, degustacja wina z sommelierem czy pobyt w ośrodku Spa i korzystanie z zabiegów relaksacyjnych. Ekstremalne przeżycia dla pary zapewni wspólny skok na bungee czy widokowy lot balonem.

Romantyczna kolacja dla dwojga

Oryginalne pomysły na prezent z okazji rocznicy ślubu można znaleźć na stronie internetowej, jak: prezentmarzen.com. Znajduje się tam wiele propozycji upominków przeznaczonych specjalnie dla par. Jednym z nich jest np. voucher do restauracji. Romantyczną kolację można urozmaicić degustacją wina z profesjonalnym sommelierem. Spotkanie z doradcą trwa około 2-3 godziny. W czasie kolacji prezentuje się kilka gatunków wina. Sommelier opowiada o ich historii, sposobie wytwarzania trunku oraz informuje, z jakimi potrawami należy je łączyć. Uczestnicy kolacji mogą degustować prezentowane wino.

Rocznica ślubu w Spa

Ciekawym pomysłem na prezent rocznicowy jest voucher do ośrodka Spa&Wellness. W zależności od wybranego pakietu upominkowego, na miejscu para może korzystać, np. z saun, łaźni parowych, basenów, jacuzzi czy hydromasaży. Ośrodki Spa oferują też szereg zabiegów kosmetycznych dla dwojga, np. relaksacyjny masaż ciała gorącymi kamieniami, miodem czy czekoladą.

260899_1280-para.jpg

Skok na bungee dla dwóch osób

Wśród bardziej ekstremalnych prezentów popularnością cieszą się skoki na bungee. Niezapominane przeżycie zapewni spadanie z wysokości kilkudziesięciu metrów na elastycznej taśmie alpinistycznej linie umocowanej do kostek. Skok mogą jednocześnie wykonać dwie osoby, dlatego miłośników mocnych wrażeń ucieszy voucher na bungee. Uczestnikom zabawy bezpieczeństwo zapewnia profesjonalny sprzęt, potrójne uprzęże oraz duży, dmuchany materac, na który delikatnie opuszcza się parę po oddanym skoku.

Oryginalny prezent na rocznicę – lot balonem

Wyjątkowym prezentem dla dwojga będzie wspólny przelot balonem. Upominek jest gwarancją przeżycia niezapomnianej przygody. W czasie lotu można podziwiać krajobrazy z lotu ptaka i cieszyć się wspólną chwilą tylko dla siebie. Balon nie posiada napędu silnikowego. Specjalne palniki ogrzewają powietrze znajdujące się w jego wnętrzu, co umożliwia latanie. Loty balonem zawsze odbywają się razem z wykwalifikowanym i doświadczonym pilotem.