wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jaką torebkę zabrać na wesele?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jaką torebkę zabrać na wesele?

Bardzo często, z wiadomych zresztą powodów, dobór torebki do reszty kreacji jest problematyczny. Najgłówniejszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest oczywiście mnogość rodzajów tego elementu stylizacji. O ile z wyborem torebek codziennych radzimy sobie bez kłopotów, o tyle podczas ważnego wyjścia czy uroczystości, do których bez wątpliwości należy wesele, nie jesteśmy w stanie podjąć słusznej decyzji co do modelu, koloru, a także zdobień. Panice tej jednak można w prosty sposób zaradzić. Wystarczy stosować się do poniższych rad:

1. Gdy torebka to dodatek… staramy się delikatnie podkreślać nią walory sukienki. Torebki traktujemy jako dodatki wtedy, gdy nasza sukienka jest strojna i krzykliwa. Wówczas warto postawić na stonowaną kopertówkę – małą, poręczną, w podstawowym kolorze (najlepiej sprawdzają się: czarny, granatowy i szary). Nie można łączyć bogato zdobionych sukienek z bogato zdobionymi dodatkami. To wbrew prawom rządzącym modą użytkową!

girl-273332_952_1110.jpg

2. Gdy torebka to danie główne… eksponujemy ją! Nowy pstrokaty, wysadzany cyrkoniami Manolo Blahnik skradł Twoje serce i chcesz go zaprezentować? Nic prostszego! W takich wypadkach zakładasz prostą sukienkę. Może być klasyczna mała biała, mała kremowa czy inna mała… Byle nie czarna, bo na ślub nie wypada wkładać czerni. W takich warunkach uda nam się przykuć wzrok obecnych na weselu gości na torebce, ponieważ żaden inny element naszej stylizacji nie będzie zabierał jej uwagi.

3. Gdy musisz zabrać ze sobą telefon, kosmetyczkę, portfel, pomadkę, zestaw lakierów do paznokci, a poza tym szczotkę do włosów i inne przeróżne rzeczy… Wcale nie idź na to wesele! Nie znajdziesz bowiem na tyle dużej i pojemnej torby, żeby to wszystko pomieścić, a jednocześnie na tyle eleganckiej, by pasowała do atmosfery weselnej. Ślub to uroczystość, która wymaga od nas trzymania się określonej konwencji, a każde jej złamanie może by uznawane za brak stylu, a nawet szacunku do pary młodej.

Najlepsze torebki znajdziesz na stronie https://www.markoweubrania.com/kategoria/torebki

girl-255nbb_xss_hgg.jpg

Kwestia torebek damskich jest skomplikowana. W zależności od tego, czym chcemy zabłysnąć albo w jakiej formie chcemy użyć torebki podczas wesela, musimy wybrać konkretny model, kolor i fakturę. Cała filozofia, jak zwykle, polega na umiejętnym łączeniu i dopasowywaniu. Jednak kiedy już nauczymy się tej sztuki – nasze stylizacje zawsze będą trafione.