wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jak w prosty sposób zorganizować wesele w plenerze?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-09-17 ZESPÓŁ MUZYCZNY OSCAR Oscar to profesjonalny zespół z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w obsłudze muzycznej wszelkiego rodzaju imprez. Skład naszego zespołu tworzy czterech utalentowanych muzyków. Gdziekolwiek gramy stawiamy sobie zawsze za cel rozbawienie i roztańczenie publiczności. Zespoły weselne
Siemianowice Śląskie
2020-09-15 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
2020-09-10 Feel The Travel Opowiedzcie nam o swoich marzeniach, a my zrobimy wszystko, by Wasza podróż poślubna była niezwykle romantyczna i wyjątkowa. Nasza oferta obejmuje kraje takie jak m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Kuba czy też Meksyk. Zapraszamy do kontaktu. Podróż poślubna
Kraków
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jak w prosty sposób zorganizować wesele w plenerze?

Wesele w plenerze jest wyzwaniem dla wszystkich par młodych, które o nim myślą. Prawie każda z nich ma wątpliwości czy poradzi sobie z jego organizacją i tym, co się z nim wiąże. Boją się również ci, którzy decydują się na plener, ale są na tyle zdeterminowani, że podejmują to wyzwanie.

Z jednej strony organizacja wesela w plenerze to rzeczywiście duże przedsięwzięcie. Wynika to z wielu dodatkowych elementów, o które trzeba zadbać w porównaniu z weselem tradycyjnym. Z drugiej jednak strony z weselem w plenerze nikt nie musi radzić sobie sam. Wystarczy zaprosić do współpracy odpowiednie grono osób, skorzystać z doświadczenia osób, które mają taki event za sobą i szukać najlepszych dla siebie rozwiązań. Jako specjalistka, odpowiedzialna za organizacje plenerowych ślubów i opiekę nad stroną https://slubywplenerze.com.pl, mam dla Was kilka dobrych rad!

Wesele zawsze jest sporym przedsięwzięciem, a wesele w plenerze wymaga odpowiedniego zaplecza i koordynacji. Przykładowo, możecie wybrać miejsce, które wymaga postawienia całej konstrukcji od podstaw. W takim wariancie największe wyzwanie polega na znalezieniu wszystkich wykonawców, którzy zagwarantują Wam absolutne bezpieczeństwo. Szukajcie więc tylko takich, którzy profesjonalnie staną na wysokości zadania zapewniając doskonałą organizację całego wesela. Dodatkowe informacje na ten temat znajdziecie  https://slubywplenerze.com.pl/najprostszy-sposob-organizacje-wesela-plenerze/

Jak sobie z tym poradzić? Poniżej przygotowałam dla Was dwie propozycje, które to ułatwią.  

Wsparcie profesjonalistów, czyli ktoś zrobi to za Was

Znam Pary Młode, które porywają się na samodzielną organizację wesela w plenerze i nawet, jeśli są w stanie samodzielnie wszystkim się zająć to w którymś momencie mają dosyć całej organizacji. Szczególnie, kiedy pojawiają się nieprzewidziane problemy.

Branie sobie wszystkiego na głowę nie jest dobrym pomysłem. Tym bardziej, że w przypadku imprezy plenerowej potrzebna jest specjalistyczna wiedza: jaki powinien być namiot, żeby się nie przewrócił? Jak zaaranżować przestrzeń wesela? Jak przygotować się na różne warianty pogodowe?

Pracuję z Młodymi Parami, które chcą, aby wesele w plenerze miało efekt, o którym marzą, ale wiedzą, że samodzielna organizacja wszystkiego będzie ich sporo kosztować: czasu i stresu. Każda profesjonalna firma konsultingowa powie wam, na co zwrócić uwagę i o jakie detale zadbać. I jeśli wynajmiecie konsultanta to będziecie mieć dużo mniej problemów na głowie. Z kolei Waszym kluczowym podwykonawcą będzie właśnie konsultant ślubny, z którym będziecie uzgadniać najważniejsze rzeczy i tylko decydować na co się decydujecie, a na co nie.

ogrod-w-plenerze.jpg

Wybór odpowiedniego miejsca wesela i skorzystanie z gotowych rozwiązań

Jeśli jednak chcecie być samodzielni to w zanadrzu mam jeszcze jeden, ten najprostszy, sposób na organizację wesela w plenerze. Znajdźcie obiekt, który jest przygotowany do organizacji wesela w plenerze: ma odpowiednią przestrzeń, piękny krajobraz i przy okazji dysponuje odpowiednim zapleczem do organizacji wesela w plenerze.

W takim wariancie wszystko będziecie mieć na miejscu i pozostanie wam organizacja przede wszystkim tego, co przy standardowym weselu. W tej wersji natomiast i tak porozmawiajcie z obsługą o dotychczasowych realizacjach i zapytajcie o wszystkie szczegóły.

Osoba, która będzie odpowiedzialna za organizację całości z ramienia obiektu to musi być osoba, która budzi wasze zaufanie.

Jeśli ten temat Was zainteresował i macie pytania, zapraszam do kontaktu!