wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Jak uratować swój budżet na wesele?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Jak uratować swój budżet na wesele?

Organizacja wesela wiąże się wieloma kosztami, które nie dają się dokładnie przewidzieć. Każda para młoda pragnie, aby ich ślub oraz wesele zostało jak najlepiej zapamiętane. Zebranie pieniędzy na tak duże wydarzenie może być ciężkie, a nikt nie chce oszczędzać na najważniejszym dniu w swoim życiu. Pary młode często decydują się na pomoc w postaci pożyczki. Jest to popularna praktyka, ale tak czy inaczej warto przejrzeć dostępne w internecie oferty.

Jak uzupełnić budżet na wesele?

Zdobycie dodatkowych pieniędzy na organizacje wesela nie jest niemożliwe. Co więcej, z podobym problemem mierzy się zdecydowana większość świeżych małżonków. W takiej sytuacji zbawienne okazują się pożyczki, z których skorzystać może niemal każdy użytkownik internetu. Opłacenie sali weselnej, zespołu muzycznego i jedzenie nie należy do najtańszych rzeczy, a każdy z gości doceni stuprocentowe oddanie się sprawie. Osoby, które nie chcą, bądź nie mogą zdobyć pieniędzy przed weselem najczęściej decydują się na zaciągnięcie pożyczki na krótki termin oraz niską stopę procentową. Pieniądze z weselnych prezentów mogą zostać spożytkowane na spłatę pożyczki, a co za tym idzie, wesele spłaca się samo krótko po jego zakończeniu.

Jaką pożyczkę wybrać?

W Internecie znajduje się ogromna ilość ofert pożyczek dostępnych dla każdej osoby potrzebującej dodatkowej gotówki. Do najlepszych i najbardziej opłacalnych ofert zaliczają się pożyczki od firmy Solven ze swoją siedzibą w Szczecinie. Solven zajmuje się pożyczkami krótkoterminowymi na kwotę od 500 złotych do nawet 8000 złotych. Taka ilość dodatkowych pieniędzy w ogromnej ilości przypadków całkowicie starcza na dopełnienie weselnego budżetu. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 dni, a kredytobiorca sam decyduje na jakąś kwotę pragnie się zapożyczyć. Co ciekawe, Solven oferuje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki nawet do 30 dni, jeśli zadeklarowaliśmy spłacenie jej do 7 dni od dokonania transakcji. Wymogami jakie należy spełnić to:

W uzyskaniu pożyczki na wesele pomoże okazanie stałego dochodu oraz posiadanie aktywnego rachunku bankowego. Dodatkowo, warto wiedzieć, że pożyczkodawca sprawdza Krajowy Rejestr Długów, zatem jeśli w nich figurujemy, mogą nastąpić problemy z wzięciem pożyczki. Jest to z pewnością pewny oraz prosty sposób na uzyskanie dodatkowych pieniędzy na organizacje wesela.

div-334429_1234.png

Czy jest jakaś alternatywa?

Jeśli nie odpowiadają nam warunki pożyczek w Solven, ciekawą alternatywą jest litewska firma BigCredit. BigCredit to firma oferująca pożyczki w wielu europejskich krajach, a od 2014 roku również w Polsce. Pozyskanie pieniędzy u litewskiego pożyczkodawcy nie wiąże się z kontrolą BIK. Jest to świetna informacja dla pary młodej, która w przeszłości miała trudności z produktami bankowymi. W BigCredit zapożyczysz się na kwotę od 1000 złotych do 2000 złotych co w zupełności wystarczy na spłatę kosztów dodatkowych związanych z weselem. Litewski pożyczkodawca wyróżnia się na tle konkurencji autorskimi promocjami takimi jak:

Oprócz niezwykle korzystnych promocji, BigCredit słynie z szybkości z jaką zapewnia pożyczkobiorcom pieniądze. Weryfikacja klienta polega na trzech prostych krokach, a po pozytywnej weryfikacji czas oczekiwania na pieniądze to maksymalnie 15 minut. Tak szybki proces znacząco ułatwi dopełnienie niedopinającego się budżetu na wesele nawet w sam dzień rodzinnej imprezy.