Deco Mariage

Jak szybko schudnąć przed ślubem?

Strona główna » Artykuły eksperckie » Jak szybko schudnąć przed ślubem?

Jak szybko schudnąć przed ślubem?

Każda Panna Młoda w dniu swojego ślubu pragnie wyglądać zjawiskowo, dlatego mnóstwo czasu poświęca na wybór właściwej sukni ślubnej, welonu, bukietu czy innych dodatków. Jednak nawet w najładniejszej i najdroższej kreacji nie będzie prezentować się dobrze bez zadbania o własną sylwetkę. Warto zatem zadać sobie trochę trudu, by w tym jednym z najważniejszych dni swojego życia wyglądać zgrabnie i oszałamiająco. Zastosuj specjalnie opracowaną dietę przedślubną i zaskocz swojego przyszłego męża powalającą figurą!

Głodówka przed ślubem?

By przedślubna dieta nie stała się pułapką, która wpędzi przyszłą Pannę Młodą w chorobę, musi być ona racjonalna i oparta na zasadach zdrowego odchudzania. Na nic zdadzą się głodówki czy restrykcyjne cięcie kalorii. Organizm drastycznie odcięty od źródła energii, kompensacyjnie spowalnia tempo metabolizmu.

jak-szybko-schudnac.jpg

W praktyce oznacza to, że zamiast spalać efektywnie tkankę tłuszczową i chudnąć, magazynuje tłuszcze, co z kolei skutkuje przyrostem masy ciała. Ponadto głodówki negatywnie odbijają się na zdrowiu. Obniżając odporność, sprzyjają częstym infekcjom, są też przyczyną zmęczenia. Pogarszają kondycję skóry, włosów i paznokci, a przecież każda Panna Młoda chce wyglądać promiennie i zdrowo. Więc rad na temat odchudzanie przed ślubem znajdziesz na stronie http://slimeria.pl/odchudzanie/.

Zdrowe odchudzanie

Dieta przedślubna opiera się na racjonalnych zasadach zdrowego odchudzania. By skutecznie i efektywnie schudnąć przed ślubem dietę należy rozpocząć najpóźniej na miesiąc przed planowaną uroczystością. Odpowiednia dieta powinna charakteryzować się ujemnym bilansem kalorycznym zróżnicowaniem spożywanych produktów.

Aby podkręcić tempo metabolizmu warto jeść częściej, a mniej. Najlepiej jest spożywać pięć posiłków dziennie o regularnych porach, wówczas dodatkowo wyeliminujemy wahania poziomu cukru we krwi, co przyczyni się do zmniejszenia apetytu na słodycze i wyeliminowania podjadania między posiłkami.

Podczas stosowania diety bardzo istotne jest właściwe nawodnienie organizmu. Aby wspomóc proces odchudzania dziennie trzeba wypić co najmniej 1,5 litra wody. Woda bowiem nie tylko wpływa zbawiennie na stan naszej skóry lecz także, jako środowisko wielu reakcji biochemicznych, przyspiesza przemianę materii. 


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-08-08 Szkoła tańca La Cultura Zapraszam na lekcje indywidualne , gwarantujemy naukę : tańca towarzyskiego , tańca użytkowego , podstawy bachaty oraz salsy . Czas trwania lekcji : 60 minut , profesjonalna pomoc w doborze muzyki , choreografii , która zostanie dopasowana do kwalifikacji , predyspozycji i umiejętności pary. Nauka tańca weselnego
Sosnowiec
2018-07-26 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy