wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Idealne zaproszenia na ślub jesienią
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
2020-05-08 DAMAcouture.pl - Suknie Ślubne Warszawa Suknie ślubne
Warszawa
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Idealne zaproszenia na ślub jesienią

Każda pora roku i każdy sezon przynosi ze sobą konkretne mody i trendy ślubne. Dzięki temu szykujący ślub i wesele przyszli państwo młodzi mają mnóstwo pomysłów do przemyślenia i rozważenia, wybierając te rzeczy, które najbardziej przypadają im do gustu. To, co oferuje jesień, to olbrzymia uniwersalność i wszechstronność, dzięki czemu każda para organizująca ślub jesienią poczuć może się naprawdę spełniona.

Dlaczego jesień?

Jesień to pora idealna na urządzanie ślubów. Sezon jesienny rozpoczyna się praktycznie już pod koniec, a nawet od połowy sierpnia, kiedy mamy jeszcze idealną, słoneczną pogodę i trwa do połowy listopada, kiedy za oknem widać rozmaite oznaki jesieni. To daje sposobność, by świętować tak, jak się wymarzyło. Wrzesień, a nawet październik pozwala na to, by część imprezy odbywała się na dworze, gdzie rozbawieni goście korzystać będą mogli z uroków babiego lata. Jeśli wymarzonym okresem jest listopad, czy schyłek października, możecie zadbać o to, by zbudować niezapomniany nastrój na sali weselnej chociażby dzięki świecom… Możliwości jest całe mnóstwo, a wy możecie wybrać to, co kochacie najbardziej.

Zaproszenia na ślub jesienią

Podobnie jak w przypadku pozostałych dekoracji i gadżetów, ślub jesienny pozwala na wybranie idealnej papeterii ślubnej korespondującej z porą roku. Możecie postawić zarówno na kolorowe zaproszenia, jak i na te nieco bardziej stonowane, budujące nastrój i działające na emocje. W zależności od wielu innych czynników, w tym m.in. od waszych upodobań, czy wybranego motywu i tematu ślubnego dobierzcie zaproszenia, które w pełni spełniać będą wasze oczekiwania.

Nowocześnie i szykownie a może klasycznie i stylowo?

kwadratowe-zaproszenie-slubne-w-kolorze-miedzi.jpg

Wśród hitów na ten sezon z pewnością na uwagę zasługują zaproszenia ślubne wykorzystujące kolory jesieni. Szczególnie modnym kolorem jest miedź, którą warto wybrać na zaproszenia. Proste, nowoczesne wzornictwo plus dość nietypowy kształt zaproszenia sprawiają, że papeteria wygląda szykownie i bardzo nowocześnie. Ten rodzaj zaproszeń polecany jest szczególnie osobom stawiającym na delikatne odejście od klasyki.

Klasyka nigdy się nie nudzi. Wystarczy wykorzystać jesienne barwy i motywy, by cieszyć się jednym z najmodniejszych w tym sezonie zaproszeń. Jesienny liść, czy inne rośliny to wspaniały sposób na znalezienia zaproszenia idealnego. Może być ono proste, zaledwie z delikatnym jesiennym akcentem, a dzięki temu całość nabierze wyjątkowego stylu i klasycznego uroku.

Zaproszenia z jesiennym krajobrazem to prawdziwa perełka. Warto wybrać takie, które wyglądają jak malowane pastelami, dzięki czemu idealnie oddadzą one piękne, jesienne barwy i nastrój. Tego rodzaju zaproszenia znaleźć można w najlepszych pracowniach artystycznych.