wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Fotografia ślubna Kraków - 3 rodzaje popularnych zdjęć ślubnych
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Fotografia ślubna Kraków - 3 rodzaje popularnych zdjęć ślubnych

Nowożeńcy marzą o uwiecznieniu ważnych dla nich chwil na wyjątkowych fotografiach. Fotografia ślubna Kraków jest tym, co im to umożliwia. Profesjonalista potrafi wyłapać emocje na twarzach i zrobić znakomite zdjęcia w czasie ślubu i w trakcie zabawy weselnej. Poznaj 3 rodzaje zdjęć ślubnych, jakie możesz wybrać.

1. Fotografia ślubna Kraków studyjna

2. Fotograf ślubny Małopolska - zdjęcia w plenerze

3. Fotografia ślubna reportażowa

Zanim zarezerwuje się termin u fotografa ślubnego Małopolska, powinno się sprawdzić, jakie rodzaje zdjęć wykonuje wybrany profesjonalista. Obecnie nowożeńcy z reguły decydują się na 3 popularne typy zdjęć. Zobacz, jak może wyglądać fotografia ślubna Kraków!

Fotografia ślubna Kraków studyjna

Fotografia ślubna Kraków w studiu jest wykonywana od lat, lecz naprawdę dobre i ciekawe zdjęcia w studiu potrafi zrobić niewielu fotografów. Studyjne zdjęcia przypominają ujęcia portretowe, gdyż nowożeńcy przybierają wskazane pozy. Jeżeli fotograf dobrze radzi sobie z tym typem zdjęć, ujęcia są pozowane, lecz naturalne i wysmakowane. Co ważne, studyjna fotografia ślubna Kraków może być wykonywana również… poza studiem. Zdjęcia tego typu można wykonać w innych miejscach, na przykład w ruinach zamku.

Fotograf ślubny Małopolska - zdjęcia w plenerze

Zdjęcia w plenerze są szczególnie lubiane przez nowożeńców. Są efektowne, pełne barw i wyjątkowych krajobrazów. Wydawać się może, że ze zrobieniem pięknych ujęć w plenerze poradzi sobie każdy fotograf ślubny Małopolska. Jest to błędne przekonanie, gdyż trudność polega na tym, by pierwszą rolę na fotografii grali nowożeńcy, a nie otaczający ich krajobraz. Zanim wybierze się fotografa do sesji plenerowej, dobrze jest zapoznać się z wieloma jego pracami, by ocenić, czy jego styl trafia w gust narzeczonych zamawiających usługę. Powinno się również sprawdzić, czy fotograf jest skłonny wyruszyć w kilkugodzinną trasę, jeżeli chciałoby się wykonać zdęcia plenerowe z dala od miejsca, w którym się mieszka lub organizuje ślub.

glowne_wedding-322420.jpg

Fotografia ślubna reportażowa

Fotografia reportażowa jest pełna emocji i naturalności. Zdjęcia są wykonywane w czasie przygotowań do ślubu, ubierania sukni ślubnej, wykonywania makijażu, czy udzielania błogosławieństwa przez rodziców narzeczonych. Fotograf przez cały czas towarzyszy nowożeńcom, wychwytując na ich twarzach emocje i starając się, jak najlepiej oddać uczucia, jakie towarzyszyły im w dniu ślubu. Jeżeli chce się zamówić pełny reportaż ślubny, potrzebuje się dwóch fotografów - jeden towarzyszy pannie młodej, a drugi - jej przyszłemu mężowi.