wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Fotobudka zamiast fotografa?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Fotobudka zamiast fotografa?

Organizując własne wesele, warto zastanowić się, w jaki sposób uwiecznimy ten wyjątkowy dzień. Czy skorzystamy z usług kamerzysty, fotografa, a może tylko zamówimy fotobudkę? Co będzie najwłaściwszym rozwiązaniem?

O korzyściach płynących z zamówienia kamerzysty nie trzeba nikogo przekonywać. Największą wartość widzimy w samej ceremonii zaślubin. Niezwykłą pamiątkę stanowić będzie moment wprowadzania Panny Młodej do kościoła przez jej ojca lub składanie przysięgi przez Parę Młodą, dlatego warto uwiecznić to na taśmie filmowej. Natomiast już podczas samego wesela obecność kamerzysty nie dla wszystkich jest aż tak istotna. Tutaj o wiele większą wartość będą miały zdjęcia, które może wykonać fotograf lub fotobudka.

Fotograf czy fotobudka?

Coraz więcej par rezygnuje z zatrudnienia fotografa na rzecz fotobudki. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że najciekawsze, najśmieszniejsze i najbardziej nasycone emocjami są właśnie zdjęcia z fotobudki. Goście, którzy się w niej fotografują mogą korzystać z różnych rekwizytów, podkreślających ich charakter. Fotobudka to również doskonały sposób na wzbogacenie weselnych zdjęć, więc bez najmniejszych przeszkód może stanowić dodatkową atrakcję poza samym fotografem. Dla wielu osób profesjonalne zdjęcia wychodzące z rąk doświadczonego fotografa są nadal nieocenione.

Fotobudka na wesele – Kraków

Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą zamówić profesjonalną fotobudkę z ciekawymi rekwizytami w firmie Imprezowy Raj. Różnorodne tła i napisy, wiele zaskakujących rekwizytów oraz wysoka jakość wykonywanych zdjęć to główne cechy, które wyróżniają fotobudkę tej firmy.

img_532448.jpg

Fotobudka na wesele – cena

A ile kosztuje wynajęcie takiej fotobudki? Jej koszt jest uzależniony przede wszystkim od czasu, na jaki ma zostać wynajęta. Warto jednak wiedzieć, że Imprezowy Raj daje swoim klientom bardzo atrakcyjne zniżki na weselne atrakcje, jeśli na przykład zdecydują się skorzystać z przynajmniej dwóch ofert firmy. Dodatkowo mogą zamówić na przykład czekoladową lub alkoholową fontannę czy obsługę barmańską.

Imprezowy Raj - atrakcje weselne
www.imprezowyraj.pl