wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » E-kartki - internetowe kartki dla wszystkich
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

E-kartki - internetowe kartki dla wszystkich

Kartki internetowe to bardzo ciekawy sposób na złożenie komuś życzeń. Nie wiedzieliście, że coś takiego istnieje? A i owszem! I to bardzo oryginalny sposób na to, aby pokazać komuś jak bardzo jest dla nas ważny. Szczególnie miło dostać taką dedykowaną kartkę w dzień imienin. Takie e-kartki mają wielką przewagę nad tradycyjnymi. Ponadto są dużo tańsze niż kartki, które są kupowane w sklepie. A w Internecie wybór jest znacznie większy niż w sklepie tradycyjnym.

1. Jak działają kartki internetowe?

Wystarczy wybrać jakiś wzór, napisać tekst życzeń i podać numer telefonu lub adres mailowy, aby dana osoba otrzymała od nas kartkę. Proste, prawda? To naprawdę wszystko! Na takich stronach można znaleźć wiele ciekawych szablonów kartek, które świetnie wpasują się do każdego rodzaju okazji. Tekst może być przez nas spersonalizowany, ale możemy również wkleić jakiś wierszyk. Wszystko od tego, jak wyglądają nasze możliwości. Niektóre strony, równocześnie z kartkami, proponują również kilka ciekawych, wzruszających i chwytających za serce wierszyków. Dzięki temu zawsze możemy wymyślić coś oryginalnego, co się nie powtórzy. A uśmiech osoby, która dostanie taką kartkę, w formie MMS-a lub mailowo – bezcenny.

e-kartki3.jpg

2. Gdzie można znaleźć takie strony?

W zasadzie po wpisaniu określonej frazy możemy znaleźć wiele takich stron, bo podpowie nam to wyszukiwarka Google. My jednak znamy taką, która jest szczególnie godna polecenia. Jest to https://adconnect.pl/zyczenia-kartki/imieninowe, na której w tak prosty sposób, jak pisaliśmy wcześniej, możecie taką kartkę stworzyć. Oczywiście możemy szukać innych, z większą ilością funkcji, ale przeważnie jest to bardzo drogie, ponieważ pobiera się za to bajońskie sumy.

3. Dlaczego takie kartki są lepsze?

Kartki imieninowe bardzo ciężko znaleźć w sklepach. Tradycyjne kartki są również bardzo drogie, a dodatkowo – często decydujemy się je wysłać. I wtedy może się zdarzyć tak, że poczta zawiedzie. Dzięki kartom internetowym nie musimy się martwić, że coś nie dojdzie na czas, ponieważ można ją wysłać kiedykolwiek – w święta, niedzielę czy po północy. Dlatego właśnie ich przewaga nad tradycyjnymi jest ogromna. Zrób komuś bliskiemu przyjemność – wyślij mu e-kartkę.