pozyczka4you.pl
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Dlaczego warto zorganizować wesele na Pomorskiej 21
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-01-22 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji, w ofercie m.in. pakiet z alkoholem bez limitu w cenie najtańsze wesela w Warszawie Sale weselne
Warszawa
2020-01-15 PartySystem Karol Toński DJ Wodzirej Oprawa Muzyczna i Artystyczna Wesela, Osiemnastki, Jubileusze i wszystkie inne. Dodatkowo Fotolustro, Dekoracje Światłem, Ciężki Dym, Wieża Zabaw, Namioty Bankietowe z wyposażeniem. Zespoły weselne
Więcbork
2020-01-11 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Rzeszów
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Dlaczego warto zorganizować wesele na Pomorskiej 21

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdej młodej pary. Ślub jak z bajki powinien łączyć się z wyjątkowym i udanym przyjęciem weselnym, które na długo zapadnie w pamięć gości i stanie się początkiem nowego życia młodego małżeństwa. To wyjątkowe wydarzenia warto urządzić w odnowionym budynku przy Pomorskiej 21 w Łodzi. Przekonaj się, dlaczego.

Doskonała lokalizacja

Sala weselna przy Pomorskiej 21 zapewni gościom weselnym doskonałą lokalizację. Odnowiona sala mieści się w budynku Domu Towarzystwa Kredytowego, położonym w ścisłym centrum Łodzi. Taka lokalizacja zapewni szybkie i komfortowe dotarcie na miejsce gości weselnych i pary młodej, pomoże także uniknąć problemów z transportem przed oraz po przyjęciu. Jeżeli zdecydujecie się na przyjęcie weselne przy Pomorskiej 21, goście weselni będą mogli wrócić do domu taksówką: bezpiecznie i wygodnie.  

Odnowione wnętrza przy pomorskiej 21

Budynek Domu Towarzystwa Kredytowego został wzniesiony w roku 1872 , a założycielami instytucji byli łódzcy fabrykanci, którzy zdecydowali się na powołanie do życia instytucji finansowej, mającej na celu umożliwienie dalszego rozwoju miasta. Już w XIX wieku budynek zachwycał okazałą architekturą, a także pięknie wykończonymi wnętrzami i dekoracjami. Po upadku Towarzystwa Kredytowego w 1939 roku w budynku mieścił się sztab Armii Radzieckiej, a następnie Instytut Stomatologii. W 2008 roku budynek przy Pomorskiej stał się własnością Fenix Group. Od tego czasu, zgodnie z ideą Towarzystwa Kredytowego „Viribus Unitis – wspólnymi siłami”, budynek został odnowiony i ponownie zachwyca. W ramach prac remontowych przywrócono pierwotny wygląd elewacji wraz z balkonami, w pełni zrekonstruowano polichromie oraz sztukaterie umieszczone na nowych stropach, a także odtworzono brakujące elementy bogato zdobionych balustrad. Dzięki tym pracom odnowiony budynek przy Pomorskiej 21 zyskał reprezentacyjny wygląd i jest doskonałym miejscem na zorganizowanie tak doniosłego wydarzenia, jakim jest przyjęcie weselne. We wnętrzach przeprowadzono prace konserwacyjne i zrekonstruowano między innymi przepiękne okna wraz ze zdobieniami i zabytkowymi okuciami, a także odtworzono okładziny wykonanych z kamienia marmurowych posadzek. Bogato zdobione wnętrza i dobrej jakości materiały sprawiają, że wesele z pewnością będzie niezapomniane. Efekty prac konserwatorskich można podziwiać na zdjęciach na stronie www.pomorska21.com.

slub-w-lodzi.jpg

Odnowiony budynek przy Pomorskiej 21 w Łodzi to idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowego wesela. Historyczna oprawa, wyjątkowy charakter miejsca, a także przestronne i zabytkowe sale, mogące pomieścić nawet do 260 gości, to bez wątpienia powody, dla których warto zorganizować przyjęcie weselne przy Pomorskiej 21. Niepowtarzalny klimat tego miejsca sprawi, że początek nowej drogi życia młodej pary będzie naprawdę niezwykły.