wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Dlaczego reklamowe torby papierowe mają tak duże znaczenie w twoim biznesie?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-02-14 JDSTYLE - zaproszenia ślubne i dodatki weselne Ekskluzywna papeteria ślubna, ogromny wybór zaproszeń ślubnych i dopasowanych stylistycznie dodatków na wesele - sklep internetowy producenta. Zaproszenia ślubne
Witkowo
2020-02-14 Dwór Korona Karkonoszy Kompleksowa organizacja wesel - do Państwa dyspozycji wedding planner, fotograf, kamerzysta, DJ/zespół i wiele innych. Realizujemy m.in. wesela tematyczne czy śluby w plenerze. Wesela już od 126 zł - sprawdź: www.koronakarkonoszy.pl/ Sale weselne
Sosnówka (koło Karpacza)
2020-02-14 Dwór Korona Karkonoszy Kompleksowa organizacja wesel - do Państwa dyspozycji wedding planner, fotograf, kamerzysta, DJ/zespół i wiele innych. Realizujemy m.in. wesela tematyczne czy śluby w plenerze. Wesela już od 126 zł - sprawdź: www.koronakarkonoszy.pl/ Sale weselne
Sosnówka (koło Karpacza)
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Dlaczego reklamowe torby papierowe mają tak duże znaczenie w twoim biznesie?

AllBag to nie tylko wiodący producent toreb papierowych. Za naszym sklepem stoi też pasja i ideologia, z którą czujemy się silnie związani. Równolegle do sprzedaży naszych produktów chcemy propagować wiedzę dotyczącą ekologicznych opakowań. W ten sposób może nam towarzyszyć poczucie, że mamy swój wkład w rozpowszechnianie informacji, od których posiadania może zależeć przyszłość naszej planety. 

Dlaczego torby papierowe producenta AllBag są uznawane za ekologiczne?

Do produkcji naszych papierowych toreb używamy surowców odnawialnych. Właśnie dlatego dużą rolę w naszych projektach pełni papier typu kraft. Jest to tworzywo zarówno ekologiczne, jak i mocne, dzięki czemu idealnie nadaje się do wytwarzania wszelkiego rodzaju opakowań. Dzięki wyjątkowej solidności tego materiału możemy na nim tworzyć trwałe nadruki o wyjątkowej estetyce. Torebki papierowe wytworzone w ten sposób są w pełni biodegradowalne. Używając ich dbasz o to, by nie powiększać hałd śmieci zalegających na wysypiskach. Pochodzące z naszego sklepu torby papierowe świetnie nadają się też do recyclingu.

glowne_toraby_papierowe_allbag.jpg

Jak prawidłowo segregować papierowe torebki?

Większość naszych produktów należy po zużyciu wyrzucać do niebieskich pojemników na papier. Wyjątek stanowią laminowane torebki prezentowe, które według najnowszych dyrektyw powinny trafiać do tego samego pojemnika, co wszelkie opakowania wielomateriałowe. Torby tego rodzaju wrzucamy więc do żółtego pojemnika przeznaczonego na metale i tworzywa sztuczne. Zwracajmy też szczególną uwagę, by każdą torbę papierową z uchwytem sznurkowym pozbawić uchwytu przed wrzuceniem jej do pojemnika przeznaczonego na papier. Torby papierowe, których chcemy się pozbyć, dobrze jest przed wyrzuceniem spłaszczyć, aby zajmowały mniej miejsca.

Pamiętajmy także o tym, że w niebieskim pojemniku nie może się znaleźć żadna mokra papierowa torebka, gdyż mogłoby to skutkować zmarnowaniem całej partii odpadów. Wyrzucany papier musi być przy tym idealnie czysty. Wszelkie zatłuszczone torby papierowe należy bezwzględnie pozbawić zabrudzonych fragmentów, które wyrzucamy do odpadów zmieszanych. 

obraz_1-434243241188.jpg

Tylko podejmując trud zdobycia rzetelnej wiedzy o segregacji odpadów możecie kontynuować starania, które towarzyszyły nam przy tworzeniu proponowanych tu toreb. Dzięki naszej technologii produkcji i uważności naszych klientów zakupione produkty mogą zostać po zużyciu z powodzeniem przetworzone i w nowej formie posłużyć kolejnym osobom.

Torby materiałowe z nadrukiem dostępne u nas za niewiele wyższą cenę posłużą ci jeszcze dłużej.

Świetną alternatywą dla toreb papierowych są torby materiałowe, które również znajdują się w naszej ofercie. Nasze ekologiczne torby i plecaki bawełniane mogą być wykorzystane zarówno jako modny dodatek, jak i poręczna siatka na zakupy, którą z łatwością złożysz do niewielkich rozmiarów. W ten sposób unikniesz konieczności wydania dodatkowych pieniędzy na opakowanie w razie spontanicznych zakupów. 

Noszenie toreb AllBag to codzienny wyraz troski o środowisko. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Nie boimy się wykorzystać naszej kreatywności i realizować indywidualnych projektów, lecz zawsze pozostajemy wierni naszym ekologicznym zapędom. Wykorzystując zawarte tu wskazówki od dziś także i ty możesz zadbać o dobro naszej planety, do czego w tym miejscu chcielibyśmy cię serdecznie zachęcić.