rustykalne-wesele.pl

Czym na wesele? Wypożyczamy samochód

Strona główna » Artykuły eksperckie » Czym na wesele? Wypożyczamy samochód

Dzień ślubu jest bardzo stresujący: zastanawiasz się, czy o niczym nie zapomnieliście, czy wszystko pójdzie po waszej myśli, czy nie będzie padać… Nie dokładaj sobie zmartwień –dowiedz się zawczasu, jak wygląda kwestia ubezpieczeń w przypadku wynajmowanego samochodu.

Na co musisz zwrócić uwagę?

Przy wynajmie samochodu na ślub i wesele trzeba koniecznie sprawdzić, czy pojazd jest sprawny i jak się prezentuje – a także, co dzieje się, jeśli go przypadkiem uszkodzisz. Szczegółów dowiesz się oczywiście w konkretnej firmie. Z reguły przedsiębiorstwa takie oferują pełen pakiet ubezpieczeń, co oznacza, że w nagłych przypadkach nad wszystkim czuwa ubezpieczyciel.

Bardzo pomocna jest polisa typu Traders Insurance, która w wariancie rozszerzonym może pokryć koszty naprawy. W ten sposób firma dba o swojego klienta, a tobie pozostanie jedynie cieszyć się tym wyjątkowym dniem. Tego rodzaju ubezpieczenia oferuje np. brytyjski broker ubezpieczeniowy Insurance Factory. Oferta dostępna jest na stronie https://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance.

Jaki samochód wybrać?

W tym przypadku, podobnie jak przy podejmowaniu decyzji o stylu dekoracji sali weselnej, polegać należy przede wszystkim na własnym guście i zasobach finansowych. Większość par stawia na klasyczny, elegancki samochód, np. limuzynę. Niektórzy wybierają bardziej nietuzinkowe rozwiązanie – decydując się na pojazd z dawnych lat, np. Warszawę, Syrenę, kabriolet w stylu retro czy bryczkę. Inni idą o krok dalej i decydują się na motocykle albo nawet rikszę! Skoro ten dzień ma być jak najbardziej wyjątkowy, warto rozważyć każdy pomysł.

Pamiętaj też, by dopasować pojazd do miejsca, w którym odbędzie się wesele. Do romantycznego zamku czy pałacyku odpowiedni będzie samochód w stylu retro, ale do szykownej, nowoczesnej restauracji bardziej będzie pasować nowoczesne Porsche lub elegancka limuzyna.

Aby dzień ślubu nie przysporzył ci zmartwień, przerzuć część obowiązków na innych. Kuchnią niech zajmą się specjaliści od cateringu, a stanem samochodu – firma oferująca Traders Insurance. A ty baw się dobrze. W końcu to twój wielki dzień!


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-10-20 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji Sale weselne
Warszawa
2018-10-18 Flora & art Pracownia Florystyczna Dekoracje weselne
Kraków
2018-10-16 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy