wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Czym do ślubu?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Czym do ślubu?

Ślub i wesele to ważne wydarzenia w życiu każdej pary młodej. Wiele par narzeczeńskich przygotowuje się do niego tygodniami, a często i miesiącami czy nawet latami. Chcą, aby wszystko zostało dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”. Chodzi tu także o zapewnienie właściwego dojazdu do kościoła czy na salę weselną. Jaki środek transportu wówczas wybrać?

Z nutką luksusu

Ślubne auto powinno być pojazdem reprezentacyjnym. W końcu ma uświetniać uroczystość, która jest bodajże najważniejszą chwilą w życiu młodych ludzi. Organizując szczegóły ślubu i wesela warto pomyśleć o podarowaniu sobie odrobiny luksusu, pod postacią na przykład limuzyny. Może ona prowadzić orszak weselników do kościoła czy urzędu stanu cywilnego oraz do sali weselnej po zawarciu związku małżeńskiego.

Limuzyna to bez wątpienia pojazd z górnej półki, który jednoznacznie kojarzony jest ze światem show biznesu, z gwiazdami i ważnymi galami czy przyjęciami. Limuzynami na co dzień jeżdżą politycy, aktorzy czy piosenkarze. Na ten jeden dzień, jakim jest ślub, limuzyna może stać się wyjątkowym środkiem transportu Młodej Pary i świadków lub rodziców. Pierwsza podróż na nowej drodze życia może być dzięki temu przeżywana w iście luksusowych warunkach.

mercedes-s-500-przod_152-344.jpeg

Limuzyna z kierowcą

Kompleksową obsługę ślubów oferuje między innymi firma viplimuzyny.com. Na co dzień limuzyny dostępne w tej firmie wożą biznesmenów i gwiazdy. Na ten jeden, szczególny w życiu dzień można je również wynająć wraz z obsługą dla Państwa Młodych i swoich gości. W ofercie firmy znajdują się samochody prestiżowych marek, które można zamówić wraz z doświadczonym i zawsze znakomicie przygotowanym kierowcą. Limuzyna przyjedzie punktualnie pod wskazany adres, a obsługa będzie dbała o to, aby Młodzi poczuli się w tym dniu jak najważniejsze osoby na świecie.

Nie trzeba martwić się, kto poprowadzi auto do kościoła czy na salę weselną, albo na ewentualne zdjęcia plenerowe w czasie zabawy, o ile takie są planowane. Limuzyna może posłużyć za tło do fotografii ślubnych, co będzie ciekawym pomysłem na oryginalne zdjęcia z wesela.