wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Co dać rodzicom z okazji ślubu?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Co dać rodzicom z okazji ślubu?

Wiele młodych małżeństw zastanawia się nad tym, co ofiarować rodzicom z okazji ślubu. Tradycyjne kwiaty stanowią dobry początek, są jednak zbyt skromne, aby stanowić sedno prezentu. Ciekawym pomysłem na podarunek od serca dla tych, którym tak wiele zawdzięczamy, jest CEWE Fotoksiążka.

Zdjęcia pozwalają na zatrzymanie najważniejszych momentów w naszym życiu. Fotografie dokumentujące pierwsze chwile dziecka na świecie, moment jego chrztu, pierwsze samodzielne kroki czy jazdę na rowerze stanowią bezcenny i niezwykle wzruszający prezent dla dziadków. Interesującą inicjatywą może być zestawienie na jednej karcie fotoksiążki zdjęć z dzieciństwa dziadków, rodziców i dzieci. Tak przygotowany prezent ma sentymentalny i bardzo osobisty charakter, który z pewnością wzruszy osoby obdarowane. CEWE Fotoksiążka jako prezent dla rodziców z okazji ślubu może zawierać również zdjęcia Panny Młodej i Pana Młodego z okresu dzieciństwa. Tworząc fotoksiążkę, można ukazać proces trwający od narodzin aż do ślubu w bardzo obrazowy sposób. Podczas przeglądania kolejnych kart albumu, w rodzicach z pewnością ożyją wspomnienia pięknych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie, kiedy dzieci były małe, a oni - młodzi.  

whit-dflat_dettbab_cpdb_compact_01.jpg

Fotoksiążka w formie podziękowania ślubnego, dzięki eleganckiej oprawie, wysokiej jakości zdjęciom i żywej kolorystyce sprawi wiele radości rodzicom nowożeńców.

Jakie są zalety CEWE Fotoksiążki?

 • staranne wykonanie - dbałość o detale i żywe kolory zdjęć; możliwość wyboru formatu fotoksiążki spośród kilku dostępnych opcji;
 • estetyczny wygląd - markowy papier premium o gramaturze 250 g/m², wysokiej jakości wydruk, okładka w formie płóciennej, skórzanej lub twardej tekturowej (w zależności od osobistych preferencji);
 • szybka realizacja - termin realizacji zleceń analogowych wynosi od 2 do 8 dni roboczych;
 • ekspresowa dostawa - sprawna dostawa za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej do rąk własnych; istnieje również możliwość odbioru osobistego fotoksiążki w sklepie;
 • gwarancja satysfakcji - w przypadku niezadowolenia z zamówionego produktu, istnieje możliwość jego zwrotu w terminie do 30 dni; klient otrzymuje zwrot pieniędzy lub ponowne wykonanie zamówienia (za darmo).

Kod QR - film z wesela

Jeśli CEWE Fotoksiążka będzie przekazywana rodzicom jakiś czas po ślubie, warto zamieścić na jej kartach kod QR. Dzięki nowoczesnej technologii, za pomocą urządzenia mobilnego, rodzice mogą w prosty sposób zeskanować kod i odtworzyć film na ekranie smartfona. Kod w sposób automatyczny przekieruje użytkownika do strony zawierającej przesłany film. Na kartach albumu można zawrzeć krótkie nagranie z wesela, na przykład pierwszy taniec, oczepiny czy moment wniesienia tortu weselnego. Opcja ta sprawdzi się również do zamieszczenia filmu uwieczniającego moment składania przysięgi małżeńskiej w kościele. Multimedialna forma pozwala urozmaicić całość, dostarczając zupełnie nowych i fascynujących możliwości przekazu.

Możliwości projektowania

Narzędzia projektowe CEWE Fotoświat dostarczają elementów dodatkowych, za sprawą których album będzie prezentować się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Użytkownik może korzystać z następujących funkcji:

 • maski - wprowadzają interesujące efekty wizualne;
 • cliparts - dzięki przygotowanym grafikom można urozmaicić kolekcję rodzinnych zdjęć;
 • mapy - umożliwiają naniesienie konkretnej lokalizacji, na przykład miejsca wakacyjnego odpoczynku czy podróży poślubnej;
 • tła - stanowią doskonałe uzupełnienie fotografii; w zależności od preferencji, mogą być stonowane lub intensywne;
 • szablony stron - dzięki nim można stworzyć różnorodne i ciekawe układy zdjęć lub zaaranżować kolaże.

Gwarancja najwyższej jakości

W teście fotoksiążek przeprowadzonych przez czasopismo PC Format (wydanie 06.2014) CEWE Fotoksiążka zdobyła 1 miejsce w Polsce.

W teście sprawdzono:

 • wygodę projektowania;
 • możliwości projektowe programu;
 • jakość wykonania produktu;
 • cenę oraz czas realizacji.

CEWE Fotoksiążka - numer 1 w Europie

Począwszy od 2005 roku, w Europie sprzedano ponad 35 milionów fotoksiążek. Program projektowy CEWE Fotoświat jest zwycięzcą wielu rankingów prowadzonych przez znane czasopisma. W numerze 01/2014 magazyn "Connect" podkreślił zalety CEWE Fotoksiążki, zwracając uwagę na duży wybór formatów, rodzajów łączenia stron, a także bogate możliwości projektowe. Z kolei dziennikarze magazynu "Android Apps" w wydaniu 10/11 2013 uznali system projektowy za idealny. Programowi CEWE Fotoświat bardzo wysoką notę przyznał również magazyn "Digital Photo". Opinie niezależnych ekspertów mówią same za siebie.

Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia, kosztów i realizacji dostawy CEWE Fotoksiążki można znaleźć, wchodząc na stronę internetową http://www.odbitki.fotojoker.pl/cewe-fotoksiazka.html.