PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » CEWE Fotoksiążka
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

CEWE Fotoksiążka

W życiu każdego z nas jest mnóstwo chwil, które chcielibyśmy utrwalić na całe życie. Taką okazją jest z pewnością dzień ślubu i wesela. Niestety wspomnienia bywają ulotne. Dlatego właśnie tak bardzo cenimy sobie fotografię. Jednak dziś nie musimy już ograniczać się wyłącznie do „zwykłych” zdjęć. O krok dalej w utrwalaniu najpiękniejszych momentów, idą CEWE Fotoksiążki. Dzięki nim macie możliwość oglądania i dzielenia się z innymi swoimi fotografiami, podpisanymi dowolnym tekstem i wydrukowanymi w postaci prawdziwej książki. W tworzeniu CEWE Fotoksiążki pomaga łatwy w obsłudze program. Wszystko po to, abyście bez przeszkód mogli puszczać wodze swojej fantazji, popisywać się kreatywnością, projektując fotoksiążki w 100% spełniające Wasze oczekiwania.

Potwierdzeniem wysokiej jakości CEWE Fotoksiążki są liczne nagrody, przyznane jej przez grono polskich i zagranicznych profesjonalistów. Ale co najważniejsze, CEWE Fotoksiążka równie dużym uznaniem cieszy się w oczach konsumentów.

Chcielibyście zrobić własną fotoksiażkę ale nie wiecie jak zacząć ? W tym miejscu znajdziecie filmy z przykładami wielu różnych fotoksiążek oraz tutoriale, pokazujące, jak krok po kroku zaprojektować własną fotoksiążkę, a także sposób, w jaki można ją zamówić.

 

CEWE Fotoksiążkę projektujecie z własnych zdjęć, które możecie również podpisać dowolnym tekstem, można ją stworzyć na dwa sposoby: przy pomocy asystenta lub bez niego.

Asystent CEWE Fotoksiążki to inteligentna funkcja, która wykonuje za Was wiele pracochłonnych czynności, pozwalając tym samym na bardzo dużą oszczędność czasu. Asystent pomaga m.in. szybko wybrać zdjęcia zapisane np. na dysku twardym, informuje o dokonanych ustawieniach, dostosowuje je do Waszych potrzeb. Dzięki niemu własną fotoksiążkę możecie przygotować w 3 minuty. Wszystko to można oczywiście wykonać również samodzielnie, bez pomocy Asystenta CEWE Fotoksiążki.

Jak już wspominaliśmy projektowanie Waszej wyjątkowej CEWE Fotoksiążki możliwe jest dzięki łatwemu w obsłudze programowi. Daje on Wam liczne możliwości wyboru. Począwszy od formatu książki (XXL, duże, małe, drukowane na papierze fotograficznym), poprzez wybór okładki (miękkie, twarde laminowane, z eko skóry), po możliwość korekcji i kadrowania zdjęć. Dzięki programowi macie także wpływ na układ stron, ich ilość, możecie wstawiać dowolne cliparty, tekst, ramki, tła. Jednym słowem zarówno szata graficzna i zawartość merytoryczna CEWE Fotoksiążki, są całkowitym spełnieniem Waszych oczekiwań.

Po złożeniu zamówienia swoją CEWE Fotoksiążkę możecie odebrać w wybranym, jednym z kilkuset punktów Fotojoker w Polsce.

 

Warto dodać, że punkty Fotojoker oferują wiele innych oryginalnych i interesujących fotogadżetów. Możecie zamówić kubek z dowolnym zdjęciem, misia – przytulankę w koszulce, na której widnieje zdjęcie Waszego ukochanego lub ukochanej. Podobnie poduszki ze zdjęciami, fotoobrazy, fotoplakaty, fotokalendarze, karty do gry, torby, t-shirty, magnesy na lodówkę, notatniki i wiele, wiele innych. Wszystko oczywiście opatrzone dowolnie przez Was wybranymi zdjęciami. Propozycje znajdziecie na stronie Fotojoker.

CEWE Fotoksiążka jest oczywiście świetnym sposobem, aby utrwalić wspomnienia ze ślubu i wesela, a zrobione w ich trakcie zdjęcia, zaprezentować w pięknej i oryginalnej formie. Ale to tylko jedna z wielu okazji, przy których możecie skorzystać z możliwości, jakie dają nam CEWE Fotoksiążki. Są one wyśmienitą dokumentacją imprez urodzinowych, chrzcin, pierwszych lat życia dziecka, dziewięciu miesięcy ciąży, spotkań klasowych po latach, firmowych imprez integracyjnych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Lecz CEWE Fotoksiążki, to także genialny prezent dla Waszych bliskich: na 18 – naste urodziny, Dzień Babci i Dziadka, Komunię, Boże Narodzenie i wiele innych okazji.