wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Buty ślubne - jak dobrać, aby przetańczyć całą noc?
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-07-05 artMA Marcin Wiśnicki Zaproszenia ślubne
Lublin
2020-05-29 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Buty ślubne - jak dobrać, aby przetańczyć całą noc?

To prawdopodobnie najpiękniejsza noc w twoim życiu. czekałaś na nią, marzyłaś o tym, jak będzie wyglądać. Wreszcie zbliża się szybkimi krokami. Jak znaleźć buty ślubne, które staną na wysokości zadania?

1. Buty ślubne - postaw na wygodę

2. Czółenka na obcasie - obcas, w którym przetańczysz wiele godzin

3. Sandałki ślubne - idealne na ciepłą noc

Każda panna młoda myśli o sukni - najpiękniejszej, jaką założy w życiu. Ale równie ważne są odpowiednie buty. Chociaż nie są aż tak widoczne, od nich zależy, czy będzie nam wygodnie, czy nabawimy się odcisków i nieprzyjemnych wrażeń już po paru godzinach. Ten zakup warto przemyśleć, aby nie zostać panną młodą, która tańczy boso.

1. Buty ślubne - postaw na wygodę

Pewnie sądzisz, że za wygodne buty ślubne musisz wiele zapłacić. W ten sposób można wpaść w pułapkę - cena obuwia niestety nie zawsze podąża za jego jakością. Może się zdarzyć, że wydasz krocie na obuwie, które przyprawi cię dosłownie o cierpienie, a twoje stopy będą pokryte pęcherzami lub ranami.

Aby buty ślubne były wygodne, sprawdź kilka czynników: dobrze dopasuj rozmiar, zastanów się nad ich kształtem, szczególnie z przodu - np. zbyt wąski przód buty i wystająca kość stopy może sprawić, że - zamiast świetnie się bawić, będziesz myśleć jedynie o bólu. Sprawdź materiał, z jakiego but jest wykonany i koniecznie przekonaj się jeszcze przed ważnym dniem, czy jesteś w stanie w tych butach spędzić długie godziny.

obraz_1_6.jpg

2. Czółenka na obcasie - obcas, w którym przetańczysz wiele godzin

Chociaż nie wszystkie umiemy i lubimy chodzić w szpilkach, każda panna młoda, szczególnie wysokiego wzrostu, liczy się z tym, że do sukni trzeba będzie założyć obcas.

Alternatywą dla klasycznych szpilek są czółenka na obcasie. To buty, które pozwolą ci ładnie wyprofilować nogę i wyglądać na wyższą, a jednocześnie czuć komfort przez całą noc. Czółenka na obcasie są też zdecydowanie bardziej stabilne, niż szpilki, a to jest bezcenna cecha w tańcu.

3. Sandałki ślubne - idealne na ciepłą noc

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Wiele z nas planuje ten szczególny dzień w ciepłych letnich miesiącach. W takim wypadku warto postawić na sandałki ślubne, aby nie fundować sobie dodatkowego dyskomfortu i nie nabawić się odparzeń na stopie.

Sandałki na obcasie mogą wyglądać naprawdę elegancko i kobieco. Dodadzą uroku każdej ślubnej kreacji.

Zanim wybierzesz buty dla siebie, przejrzyj i porównaj oferty. Pamiętaj, że poza względami wizualnymi, liczy się twoja wygoda. W wyborze butów właśnie ona jest najważniejsza.